Õpetajad

 

Õpetaja   nimi Õppeaine  E-post 
Diana  Alla Keemia diana.alla [at] paidepk.ee
Siiri  Jalakas Eesti keel siiri.jalakas [at] paidepk.ee
Jaanika Järve Abiõpetaja jaanika.jarve [at] paidepk.ee
Piret Järvet  Muusika piret.jarvet [at] paidepk.ee
Yuliya Kasemaa Vene keel yuliya.kasemaa [at] paidepk.ee
Mariann Kirs  Kunst, informaatika mariann.kirs [at] paidepk.ee
Karin Kitt  Kehaline kasvatus karin.kitt [at] paidepk.ee
Maris Kiuru Klassiõpetaja maris.kiuru [at] paidepk.ee
Anne Kivimäe Eesti keel anne.kivimae [at] paidepk.ee
Eve   Klävin  Eesti keel eve.klavin [at] paidepk.ee
Mariell Kollin Bioloogia mariell.kollin [at] paidepk.ee
Eve   Krais Klassiõpetaja eve.krais [at] paidepk.ee
Merike Laas Klassiõpetaja merike.laas [at] paidepk.ee
Kersti Laastau  Matemaatika, karjääriõpetus kersti.laastau [at] paidepk.ee
Liina Lehis Klassiõpetaja liina.lehis [at] paidepk.ee
Eve Lehtpuu Vene keel eve.lehtpuu [at] paidepk.ee
Ülle  Leppoja Klassiõpetaja ylle.leppoja [at] paidepk.ee
Ringa Lindjärv  Muusika ringa.lindjarv [at] paidepk.ee
Toomas Mihkelev  Maleõpetus toomas.mihkelev [at] paidepk.ee
Marge Motin  Matemaatika marge.motin [at] paidepk.ee
Urmas Mäenurm Töö- ja tehnoloogiaõpetus urmas.maenurm [at] paidepk.ee
Reet Mändla  Geograafia reet.mandla [at] paidepk.ee
Piret Nagel Klassiõpetaja piret.nagel [at] paidepk.ee
Terje Peets Klassiõpetaja terje.peets [at] paidepk.ee
Heli Prii  Klassiõpetaja heli.prii [at] paidepk.ee
Annely Põder  Kehaline kasvatus annely.poder [at] paidepk.ee
Ellen  Rosimannus Saksa keel ellen.rosimannus [at] paidepk.ee
Helena Saar  Klassiõpetaja helena.saar [at] paidepk.ee
Andres Siilak  Kehaline kasvatus andres.siilak [at] paidepk.ee
Pille Sink  Matemaatika pille.sink [at] paidepk.ee
Krista Sukk Klassiõpetaja krista.sukk [at] paidepk.ee
Raivo  Tamm  Matemaatika, füüsika raivo.tamm [at] paidepk.ee
 Kristi Teder Käsitöö ja kodundus kristi.teder [at] paidepk.ee
 Marje  Tänav Ajalugu, ühiskonnaõpetus marje.tanav [at] paidepk.ee
 Diana Valtin Inglise keel diana.valtin [at] paidepk.ee