Õpetajad

 

Õpetaja nimi   Õppeaine  E-post  
Annely Põder Kehaline kasvatus annely.poder[at]paidepk.ee
Eve Lehtpuu Vene keel eve.lehtpuu[at]paidepk.ee
Kristina Kiisk Prantsuse keel kristina.kiisk[at]paidepk.ee
Pille Sink Matemaatika pille.sink[at]paidepk.ee
Piret Järvet Muusikaõpetus piret.jarvet[at]paidepk.ee
Ellen Rosimannus Saksa keel ellen.rosimannus[at]paidepk.ee
Terje Peets Klassiõpetaja terje.peets[at]paidepk.ee
Veera Vassiljeva Vene õppekeelega klassid veera.vassiljeva[at]paidepk.ee
Andres Siilak Kehaline kasvatus andres.siilak[at]paidepk.ee
Anne Eding Vene keel anne.eding[at]paidepk.ee
Reet Mändla Geograafia reet.mandla[at]paidepk.ee
Lilia Ottenson Keemia, füüsika lilia.ottenson[at]paidepk.ee
Heli Prii Klassiõpetaja heli.prii[at]paidepk.ee
Kersti Kivisoo Matemaatika kersti.kivisoo[at]paidepk.ee
Toomas Mihkelev Maleõpetaja toomas.mihkelev[at]paidepk.ee
Urmas Mäenurm Töö- ja tehnoloogiaõpetus urmas.maenurm[at]paidepk.ee
Karin Kitt Kehaline kasvatus karin.kitt[at]paidepk.ee
Ingrit Talvist Eripedagoog ingrit.talvist[at]paidepk.ee
Krista Sukk Klassiõpetaja krista.sukk[at]paidepk.ee
Iren Šarapova Veneõppekeelega klassid iren.šarapova[at]paidepk.ee
Diana Valtin Inglise keel diana.valtin[at]paidepk.ee
Eve Klävin Eesti keel eve.klavin[at]paidepk.ee
Raivo Tamm Matemaatika raivo.tamm[at]paidepk.ee
Ülle Leppoja Klassiõpetaja ylle.leppoja[at]paidepk.ee
Anne Kivimäe Eesti keel anne.kivimae[at]paidepk.ee
Mariell Kollin Bioloogia mariell.kollin[at]paidepk.ee
Anete Sammler Muusika anete.sammler[at]paidepk.ee
Maris Kiuru Klassiõpetaja maris.kiuru[at]paidepk.ee
Piret Nagel Klassiõpetaja piret.nagel[at]paidepk.ee
Kersti Laastau Matemaatika, karjääriõpetus kersti.laastau[at]paidepk.ee
Kristi Teder Käsitöö ja kodundus kristi.teder[at]paidepk.ee
Marje Tänav Ajalugu, ühiskonnaõpetus marje.tanav[at]paidepk.ee
Alevtina Streljajeva Veneõppekeelega klassid alevtina.streljajeva[at]paidepk.ee
Siiri Jalakas Eesti keel siiri.jalakas[at]paidepk.ee
Merike Laas Klassiõpetaja merike.laas[at]paidepk.ee
Liina Lehis Klassiõpetaja liina.lehis[at]paidepk.ee
Ioannis Basdanis Inglise keel ioannis.basdanis[at]paidepk.ee
Eve Krais Klassiõpetaja eve.krais[at]paidepk.ee
Mariann Kirs Kunst mariann.kirs[at]paidepk.ee
Helena Saar Klassiõpetaja helena.saar[at]paidepk.ee
Andrus Kopliste informaatika andrus.kopliste[at]paidepk.ee
Jaanika Järve abiõpetaja jaanika.jarve[at]paidepk.ee