Huvitegevus

 

HUVIRINGIDE TEGEVUS 2020/2021
       
Ringi nimetus Juhendaja Toimumise ajad Koht
Spordiringid:      
3. klassi võimlemisrühm Merike Laas/merike.laas[at]paidepk.ee E 14:10-14:55 Aula
7. klassi võimlemisrühm Merike Laas/merike.laas[at]paidepk.ee E 15:00-15:45 Aula
Terviseliikumine 1.klassidele  Viktor Mets/viktor.mets[at]mail.ee T 12:20-13:05
K 12:20-13:05
Võimla/õues
5.-9. kl spordiring Karin Kitt/karin.kitt[at]paidepk.ee E 14:10-14:55 Võimla
Algklasside spordiring Annely Põder/annely.poder[at]paidepk.ee E 14:10-14:55 Võimla
       
Tantsuringid:      
1.-2.kl klassi rahvatantsurühm SÄRASILMAD Annely Põder/annely.poder[at]paidepk.ee E 13:15-14:00 Aula
3.-4. klasside rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar/marita.kutsar[at]paidepk.ee K 13:15-14:00
R 12:20-13:05
Aula
5.-6. klassi rahvatantsurühm SÄRASILMAD Annely Põder/annely.poder[at]paidepk.ee T 14:10-14:55
K 14:10-14:55
Aula
7.-9. klassi rahvatants SÄRASILMAD/SELTSKOND Marita Kutsar/marita.kutsar[at]paidepk.ee E 15:00-16:30
K 15:30-17:00
Võimla
Tantsupeo tantsude täiendtunnid Kätlin Merisalu/c2tlin[at]gmail.com E 15:00-15:45
K 14:10-14:55
Võimla/Aula
       
Aineringid:      
Malering Toomas Mihkelev/toomas.mihkelev[at]paidepk.ee E14:1016:45
T13:15-14:00(1.kl)14:10-15:45
K16:15 (vint.ee)
N 13:15-14:00 (1.kl) 14:10-15:45
Maleklass
Liiklusring  Terje Peets/terje.peets[at]paidepk.ee K 13:15-14:00
R 13:15-14:00
Kabinet 11
Programmeerimine Kersti Kivisoo/kersti.kivisoo[at]paidepk.ee Kokkuleppel õpetajaga Arvutiklass
Kodutütred Eliina Mäekivi/jolanda3691[at]hot.ee/5125810 Kokkuleppel õpetajaga Aula
       
Kunst ja käsitöö      
Kunstiring Mariann Kirs/mariann.kirs[at]paidepk.ee K 14:10-15:20 Kunstiklass
Fotograafia Andrus Kopliste/andrus.kopliste[at]paidepk.ee R 14:10-15:20 Arvutiklass
Käsitöö Kristi Teder/kristi.teder[at]paidepk.ee E 14:10-15:20 Käsitöö ja kodunudse klass
6.-8. kl õpilaste minifirma

Kersti Laastau
kersti.laastau[at]paidepk.ee

E 14:10-14:55 Kabinet 75
       
Ajakirjandus ja näitekunst:      
Ajakirjandusring Anne Kivimäe/anne.kivimäe[at]paidepk.ee Kokkuleppel õpetajaga Arvutiklass
Draamaring 2.-4. Klarika Lussmann/klarika.lussmann[at]paidepk.ee N 14:10-15:20 Aula
Draamaring 6.-9. Mariliis Peterson /mariliis.peteron[at]pamt.ee E 16:30 Aula
T.O.R.E ring Helena Saar/Diana Valtin N 15:00-16:30 Kabnet 64
       
Projekt      
Robootika Urmas Mäenurm/urmas.mäenurm[at]paidepk.ee N 14:00-15:30 Tehnoloogiaõpetuse klass
HEV õpilaste kunstiring Helena Saar R 12:15-14:00 Arvutiklass
       
Muusikaringid:       
Mudilaskoor  (2.-4. kl) Piret Järvet/piret.jarvet[at]paidepk.ee T 13:15-14:00
N 13:15-14:00
Aula
1. klassi koor   E 12:20-13:05 Aula
Algklasside ansambel   Kokkuleppel õpetajaga Aula