Huvitegevus

HUVIRINGIDE TEGEVUS 2019/2020

Ringi nimetus Juhendaja Toimumise ajad Koht
Spordiringid:
2. klassi võimlemisrühm Merike Laas
merike.laas@paidepk.ee
Esmaspäev 13:15 Aula
6. klassi võimlemisrühm Merike Laas
merike.laas@paidepk.ee
Kolmapäev 14:10 Aula
Terviseliikumine 1. klassidele Viktor Mets
viktor.mets@mail.ee
Kolmapäev 12:20 Reede 12:20 Võimla
8.-.9 kl tantsuring Karin Kitt
karin.kitt@paidepk.ee
Pühapäev 11:00 Võimla
Algklasside spordiring Annely Põder
annely.poder@paidepk.ee
Kolmapäev 14:10 Võimla
Tantsuringid:
1. klassi rahvatantsurühm SÄRASILMAD Annely Põder
annely.poder@paidepk.ee
Neljapäev 12:20 Aula
2.-3. klasside rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar
maritakutsar@paidepk.ee
Teisipäev 13:15 Aula
4.-5. klassi rahvatantsurühm SÄRASILMAD Annely Põder
annely.poder@paidepk.ee
Esmaspäev14:10  Neljapäev 14:10 Aula
6.-7. klassi rahvatants SÄRASILMAD Marita Kutsar
maritakutsar@paidepk.ee
Esmaspäev 15:00 Kolmapäev 15:00 Aula/Võimla
8.-9. klassi rahvatants SELTSKOND Kätlin Merisalu
c2tlin@gmail.com
Teisipäev  15:00  Pühapäev Aula/Võimla
Aineringid:
Malering Toomas Mihkelev
toomas.mihkelev@paidepk.ee
Esmaspäev 15:00 Teisipäev 15:00 Maleklass
Liiklusring Terje Peets
terje.peets@paidepk.ee
Teisipäev 13:15    Neljapäev 13:15 3.kl klassiruumis
Kunst ja käsitöö:
Kunstiring Mariann Kirs
mariann.kirs@paidepk.ee
Kolmapäev 14:10 Kunstiklass
Fotograafia Andrus Kopliste
andrus.kopliste@paidepk.ee
Kolmapäev 14:10 Arvutiklass
Käsitöö Kristi Teder
kristi.teder@paidepk.ee
Esmaspäev 14:10 Käsitöö klass
5.-6. kl õpilaste Mini-minifirma Kersti Laastau
kersti.laastau@paidepk.ee
Kristi Teder
kristi.teder@paidepk.ee
Esmaspäev 14:15 Ruum 68
Robootika Urmas Mäenurm
urmas.mäenurm@paidepk.ee
Teisipäev 14:00 Tehnoloogia klass
Ajakirjandus ja näitekunst:
Ajakirjandusring Anne Kivimäe
anne.kivimäe@paidepk.ee
Neljapäev 14:10 Keeleklass
Draamaring 2.-4. Klarika Lussmann
klarika.lussmann@paidepk.ee
Neljapäev 13:10 Aula
Draamaring 7.-9. Marita Kutsar
marita.kutsar@paidepk.ee
Teisipäev  16:00 Aula
T.O.R.E ring Helena Saar helena.saar@paidepk.ee
Diana Valtin
diana.valtin@paidepk.ee
Kolmapäev 16:00
Muusikaringid:
Mudilaskoor  (2.-4. kl) Piret Järvet
piret.jarvet@paidepk.ee
Kolmapäev 13:05 Reede 12:15 Aula
1. klassi koor