Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooliõde Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kersti Kivisoo

Direktor
+372 58506649
3850544
kersti.kivisoo@paidepk.ee


Helena Saar

Õppealajuhataja
3850636
helena.saar@paidepk.ee


Diana Väli-Kurnikov

Huvijuht
3856804
diana.vali@paidepk.ee

Kooliõde (1)

Kätliin Lees

Meditsiinitöötaja
3856807

Vastuvõtuaeg:

Esmapspäev 11:00-13:00
Teisipäev 8:30-13:00
Neljapäev 8:30-13:00
Õpetajad (3)

Gerli Mikk

Eripedagoog
Väikeklassi õpetaja
gerli.mikk@paidepk.ee


Diana Alla

Keemia
diana.alla@paidepk.ee


Siiri Jalakas

Eesti keel
siiri.jalakas@paidepk.ee

Töötajad (6)

Kristi Hints

Juhiabi
+372 5245292
3850824
kool@paidepk.ee


Pille Sink

HEV kordinaator
3850636
pille.sink@paidepk.ee


Klarika Lussmann

Sotsiaalpedagoog
+372 5150702
3856806


Triinu Oraste

Psühholoog
3856803
+372 53499040
triinu.oraste@paidepk.ee


Gerli Mikk

Eripedagoog
Väikeklassi õpetaja
gerli.mikk@paidepk.ee


Karin Karolin

Logopeed
3856807
karin.karolin@paidepk.ee

Paide Hillar Hanssoo Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.