Õppetöö

Tugiteenused


Õpilaste nõustamine ja abi 2021-2022

Õpilase toetamine koolis

Tugiinimeste ülesanded

 

Tugiteenuste inimesed:

Koordinaator Pille Sink
pille.sink@paidepk.ee
3850636

Sotsiaalpedagoog Klarika Lussmann
klarika.lussmann@paidepk.ee

Logopeed Karin Karolin
karin.karolin@paidepk.ee

Eripedagoog Gerli Mikk
gerli.mikk@paidepk.ee

Meditsiinitöötaja Kätliin Lees

E 11:00 – 13:00
T 08:30 – 13:00
N 08:00 – 13:00

Abiõpetaja Jaanika Järve
jaanika.jarve@paidepk.ee

Abiõpetaja Enna Kullama
enna.kullama@paidepk.ee

Psühholoog Triinu Oraste
triinu.oraste@paidepk.ee

⇒ Haridus- ja Noorteameti info lapsevanemale ⇐

⇒ Haridus- ja Noorteameti info noortele ⇐

Õpilaste nõustamine ja abi 2021-2022

Õpilase toetamine koolis

Tugiinimeste ülesanded

 

Tugiteenuste inimesed:

Koordinaator Pille Sink
pille.sink@paidepk.ee
3850636

Sotsiaalpedagoog Klarika Lussmann
klarika.lussmann@paidepk.ee

Logopeed Karin Karolin
karin.karolin@paidepk.ee

Eripedagoog Gerli Mikk
gerli.mikk@paidepk.ee

Meditsiinitöötaja Kätliin Lees

E 11:00 – 13:00
T 08:30 – 13:00
N 08:00 – 13:00

Abiõpetaja Jaanika Järve
jaanika.jarve@paidepk.ee

Abiõpetaja Enna Kullama
enna.kullama@paidepk.ee

Psühholoog Triinu Oraste
triinu.oraste@paidepk.ee

⇒ Haridus- ja Noorteameti info lapsevanemale ⇐

⇒ Haridus- ja Noorteameti info noortele ⇐