3×3 korvpalli festival

14. novembril toimus Paides 3×3 korvpalli festival. Kus võidutsesid ülekaalukalt Paide Hillar Hanssoo Põhikooli õpilased. Meie koolist osalesid 4-5 klassi tüdrukud ja poisid ning 6-7 klassi tüdrukud ja poisid. 4-5 klasside tüdrukute arvestuses said esimese koha ja pääsu Pärnusse võistlema meie kooli õpilased. Võistkonda kuulusid :Hanna Liina Härma,Loreena Jurtom ja Nelli Litvinjuk. 4-5 klasside poiste  arvestuses oli välja pandud kaks võistkonda kus üks võistkond saavutas esimese koha ja teine kolmanda koha. Esimese koha võistkonda kuulusid: Herman Haamer, Raidon Sagor,Kasper Gregor Uussalu ja Martin Sild.
6-7 klasside tüdrukute arvestuses saavutati samuti ülekaalukalt esimene koht. Võistkonda kuulusid : Alina Simmer, Christen Savisaar,Marianne Kalvik ja Laura Lokotar. 6-7 klasside poiste arvestuses oli välja pandud kaks võistkonda kus üks saavutas esimese koha ja teine neljanda koha. Esimese koha võistkonda kuulusid: Hardi Martjak, Tommy Tristan Jakobson, Robin Randrüüt ja Gulliver Oselin. Kokku saavutasime võistlustel neli esimest kohta,ühe kolmanda ja ühe neljanda koha. Kõik esimesed kohad said premeeritud karikatega,medalitega ja diplomitega ning pääsuga Pärnusse võistlema.

Suurimad tänud õpetajatele ja treeneritele.

Karin Kitt, Andres Siilak ja Annely Põder
õpetajad