Etlusvõistlus „Ellen Niiduga Midrimaal“ tõi edu
Meie kooli esindajad

Meie kooli esindajad

Neljapäeval, 17. novembril toimus Paide gümnaasiumis üheksandat korda maakondlik etlusvõistlus „Ellen Niiduga Midri-maal”. Kolmeteistkümnest Järvamaa koolist tulnud 42 etlejat kandsid seekord ette Ellen Niidu ja vabalt valitud eesti lastekirjaniku luuletusi.

Žürii koosseisu kuulusid Mare Kabel, Sirje Kroonsaare ja Maive Loorits. Mare Kabel tõdes, et selle aasta esitajate tase on ühtlaselt kõrge ja parimaid valida oli paras pähkel.

Nooremas vanuseastmes esindasid meie kooli Hanna-Liisa Vassar 1.b klassist (juhendaja Piret Nagel) ja Kairit Saar 2.b klassist (juhendaja Krista Sukk). Vanemas vanuserühmas olid kooli eest väljas Keitlin Jüristo 4.a klassist (juhendaja Eve Krais) ja  Kersti Mikutaite 5.a klassist (juhendaja Eve Klävin).

Kui meie kooli noorema vanuseastme etlejad said innustava kogemuse luuletuse ettekandmisel, siis vanema vanuseastme etlejad tõid koju auhinnalised kohad. Nimelt sai Keitlin Jüristo II ja Kersti Mikutaite III koha.

Ingrit Talvist