Helkur päästab elu
Foto: Kätlin Merisalu

Foto: Kätlin Merisalu

Paide Ühisgümnaasium osales ka sel aastal helkuripuu loomisel. Meie oma kooli helkuripuule oli kõigil võimalus riputada ühiselt helkureid kooli ees asuva männi otsa. Hea meel on tõdeda, et kaasõpilaste turvalisus on meie õpilaste jaoks oluline ja oma panust helkurite riputamise näol olid tulnud andma nii suured kui ka väikesed.

Helkuripuu eesmärk on teadvustada ja meelde tuletada, et pime aeg on saabumas ja kõige odavam elukindlustus pimedal ajal liikudes on loomulikult HELKUR. Helkuripuult saavad helkuri võtta kõik need meie kooli õpilased ja kaaslinlased, kellel on see hetkel puudu või kadunud.

Foto: Kätlin Merisalu

Foto: Kätlin Merisalu

Helkuritega toetasid meid Järva Maavalitsus ja mitmed kodud, kes sahtlipõhjas seisvad helkurid taas päevavalgele tõid ning seeläbi ühe heateo sooritasid. Suur aitäh!

Lisainfo leitav siit: https://www.facebook.com/helkuripuu

Aktsiooni, luua 17. oktoobril helkuripuid üle Eesti, on algatanud tänavu TRE Raadio ning liitunud on hea ideega ka Pärnu linn, Rapla vald, Järva Maavalitsus ja Türi Noortekeskus.

Kätlin Merisalu                                                                                                         huvijuht