Huvitegevuse päev päikeselises Lai 33 majas

Paide Avatud Noortekeskuses testisid õpilased oma mälu. Foto: erakogu

Lai tn 33 on värviline maja, kus asuvad erinevad huvitegevust pakkuvad asutused. Üheskoos külg-külje kõrval tegutsevad Paide Avatud Noortekeskus, Paide Huvikeskus ja Järvamaa Keskraamatukogu. Igal sügisel on majas traditsioonilised huvitegevuse päevad, kus Paide koolide lapsed on meile külla oodatud, et tutvuda pakutavate võimalustega. Eesmärgiks on tutvustada lastele erinevaid huvitegevuse valdkondi, et iga laps leiaks endale huvipakkuvaid ja arendavaid vaba aja veetmise võimalusi. Nii ka seekord.

Paide Ühisgümnaasiumi 1.-4. klasside lapsed võtsid ette pika jalutuskäigu Laiale tänavale 26.septembril ja 3.oktoobril. Noortekeskuses küpsetati nutella burgereid, mängiti

Lai 33 maja oli kahe päeva jooksul täitunud Paide Ühisgümnaasiumi õpilaste nalja ja naeruga. Foto: Paide Huvikeskus

seltskonnamänge, tehti sporti ja kihutati puldiautodel. Paide Huvikeskuses tehti käsitööd, lihviti puidust medaleid ning joonistati. Järvamaa Keskraamatukogu pakkus võimalust otsida küsimustele vastuseid raamatute ja kirjanike kohta, eesmärgiga saada teadmisi vajaliku info leidmiseks.

Maja oli täis laste kilkeid, jooksu ja rõõmu. Suur kiitus lastele, kes olid tõelised särasilmad ja võtsid tegevustest väga aktiivselt osa. Täname samuti õpetajaid, kes vaatamata tuulele ja vihmale oma klassidega jalutuskäigu ette võtsid. Uute kohtumiseni Lai tn 33 majas!

Kõigi asutuste nimel,

Margit Udam
Paide Avatud Noortekeskuse juhataja