Interaktiivne karjäärimäng pani proovile loovuse ja meeskonnatöö

Pildil meeskond PaideÜGÕE teostamas kolmanda päeva ülesannet. Foto: erakogu

Eelmisel nädalal, 20.-24. november toimus esimest korda Järvamaa Rajaleidja keskuse poolt loodud interaktiivne karjäärimäng #(r)ajafläshid, mis pani proovile osalejate loovuse ning meeskonnatöö. Järvamaa Rajaleidja keskus soovis läbi karjäärimängu arendada noorte eneseväljendus-, meekonnatöö-, eneseanalüüsi- ja kaasamisoskusi, infotehnoloogia teadmisi, sealhulgas ka digikirjaoskust, ettevõtluse ja kogukonna kultuuriteadmisi ja hoiakuid. Karjäärimängu teemad olid „Elav poster“ ehk ametite playback, „Üks kõigi ja kõik ühe eest”, „Meie karjäärivaim“, „Rajaleidja saadikud“ ja „Töö kiidab tegijat”.

Kätlin Merisalu
huvijuht

Karjäärimängus osales kokku 15 meeskonda üle kogu Järvamaa. Nende seas olid esindatud kaks Paide Ühisgümnaasiumi meeskonda: PaideÜGÕE koosseisus Anette Pennert, Katarina Perman, Cassandra Uus, Sabine Krais, Kristofer Virkoja ja Hendrik Kraav ning MiniPaideÜGÕE koosseisus Janely Allsaar, Ragne-Liis Mõttus, Elis Kraav, Meliina Moppel ja Arlis Arold.

Pildil meeskond MiniPaideÜGÕE pildile püüdmas viienda päeva ülesannet. Foto: erakogu

Mõlemad meeskonnad said pärjatud Rajaleidja eripreemiatega. Kõik nädala jooksul tehtud pildid ning lühivideod on leitavad Paide Ühisgümnaasiumi õpilasesinduse Facebooki lehelt. Aitäh noortele lennukate ideede eest ning palju õnne!