Järvamaa koolide 4-võistlus

 16.septembril panid Järvamaa koolide õpilased Türi linna staadionil oma oskused proovile kergejõustiku 4-võistlusel. Võistlusel osalesid ka meie kooli tublid kergejõustiklased. Parima tulemuseni jõudis seekord Andreas Põder, kes saavutas poiste U12 arvestuses I koha. Ka sama vanuseklassi meeskondlikus arvestuses toodi koju võidukarikas. U12 poiste võistkonda kuulusid: Andreas Põder, Kristen Seeberg, Marten Kiuru, Rasmus Vingisaar ja Rasmus Soo. U12 tütarlaste arvestuses oli meie kooli kõige tublim Lisette Uus, kes saavutas individuaalarvestuses IV koha. Võistkondlikult saavutasid U12 tütarlapsed IV koha. Vanematest tütarlastest ehk U14 vanuseklassist oli meie parim Lisete Hints, kes saavutas individuaalarvestuses 10.koha. Võistkondlikus arvestuses said U14 tüdrukud 6.koha ja U14 noormehed 4.koha. Kooli esindasid : U 12 tütarlapsed – Lisette Uus, Grete Õitspuu ja Lisandra Saar, U14 tütarlapsed – Lisete Hints, Sheril Tankler ja Grete Torp, U14 noormehed – Sten Andreas Aasma, Gregor Koit ja Rasmus Rannik.

Kiitus kõikidele tublidele sportlastele!

 Annely Põder
 õpetaja