Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus

18.septembril toimus Türil Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus,kus osalesid ka meie kooli tublid sportlased.Aladeks, kus iga osaleja punkte kogus olid: 60m jooks, 600m jooks, pallivise ja kaugushüpe.Kui punktid kokku loeti, olid meie kooli paremad individuaalselt: noorematest (D võistlusklass) tüdrukutest Sheryl Tankler 3.koht ja Elina Liiv 4.koht.Noorematest poistest oli parim Andreas Põder 1.koht.Vanematest poistest (C võistlusklass) kuulus Jaan Joosep Kuusele 6.koht. Ka võistkondlikult pandi paremusjärjestus paika ja tulemused olid järgmised:

Nooremad tüdrukud I koht         vanemad tüdrukud  4.koht

Nooremad poisid     III koht        vanemad poisid       2.koht

Kiitus tublidele kergejõustiklastele!

Annely Põder, Karin Kitt, Andres Siilak
õpetajad