Järvamaa koolinoorte karikavõistlused kergejõustiku neljavõistluses.

15.septembril Türi linna staadionil toimunud kergejõustikuvõistlustel esinesid väga hästi ka meie kooli noored sportlased. Neljavõistluses, kus võetakse mõõtu 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 600 m jooksus võitsid meie 6.-7.klassi noormehed ülivõimsalt võistkondliku esikoha. Karika võitnud võistkonda kuulusid Tanel Salm (ind. 2.koht), Rasmus Kallas (ind. 3.koht), Tanel Nurm (ind. 5.koht), Robin Vestung ja Taavi Orro. Võistkondlikult teise koha saavutasid 4.-5.klassi tütarlapsed. Individuaalselt saavutas Patricia Matrov kuuenda koha. Veel kuulusid võistkonda Fransiska Malmre, Mari Arume, Keitlin Jüristo ja Mirtel Kiviorg. Ka sama vanuseklassi poisid võitsid kokkuvõttes teise koha ja Randel Liiv oli ka individuaalselt teine ning Tommy Tristan Jakobson viies. Neid toetasid Mehis Kivistik, Sten Uus ja Robin Randrüüt. 6.-7.klassi tütarlapsed saavutasid neljanda koha. Võistkond esines koosseisus Janely Allsaar (ind. 5.koht), Maarja-Marleen Rullinkoff, Mirjam Järv, Chatrine Põder ja Krislin Virkoja.