Järvamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused Türil

18. mail toimunud  maakonna suurimal kergejõustikuvõistlustel jagus medaleid meiegi kooli tublidele sportlastele. Emili Liis Osula võitis TC vanuseklassis koguni viis esikohta. Ta oli parim 60 m jooksus, 600 m jooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, kettaheites ja lisaks veel teine palliviskes. Meliina Moppel oli võidukas TB odaviskes ja kolmas kettaheites. Rainer Tartu võitis PB kettaheite ja oli teine kuulitõukes. Johanna Tuisk võitis neidude kõrgushüppe ja oli odaviskes kolmas. Rasmus Kallas oli parim PC 1000 m jooksus, Mehis Neem jällegi kindel võitja PA kuulitõukes. Kert Kendaru saavutas kaks teist kohta PA vanuseklassis: kõrgushüppes ja kaugushüppes, Tanel Salm oli teine PC palliviskes. Krete Kaasik saavutas kolmanda koha TA kõrgushüppes.Ilus ilm soosis ka kõikide teiste sooritusi võistlustel, püstitati palju isiklikke tipptulemusi ja saavutati kohti kuue parema seas. Tulemustega saab tutvuda Järvamaa Spordiliidu koduleheküljel.