Kas esimene ja viimane või hoopis uue traditsiooni algus?

Publiku lemmiku tiitli pälvis palavalt armastatud koosseis Vahelduvvool. Foto: Ants Leppoja

Reedel, 23. märtsil toimus Paide Ühisgümnaasiumi aulas “PÜG PlayBox 2018”, mis andis võimaluse lavalaudadel üles astuda tõelistel matkimise meistritel. Esmakordselt toimus see lauluvõistlusest eraldiseisva sündmusena. Esitusele tuli seitse etteastet klassikollektiividelt, üks etteaste sõpruskonnalt, üks vaheetteaste rahvatantsijatelt ning kaks üllatusetteastet: üks õpetajatelt ning üks õhtujuhtidelt. Kuna kõik etteasted olid fantastiliselt head, anti välja kohtade asemel hoopis eripreemiaid, mida kõik etteasted väärisid. Esitusi hindas žürii koosseisus Marika Kuusik, Alo Aasma, Liivi Aare, Kätlin Rei, Tiit Schilf. Publiku lemmiku selgitas välja detsibellimõõtja. Meil oli väga hea meel näha, et lavale jõudsid väga mitmekesised ja fantastilised ideed ja kui väga esinejad nautisid oma lavalolekut.

Kõiki etteasteid on võimalik tänu Ants Leppojale järele vaadata siin: https://www.youtube.com/playlist?list=PLDxa7B8Dc9NF6yUAus7dASrWQHAZkjPb0

Kätlin Merisalu
huvijuht

TULEMUSED:

5A tüdrukud – “Itimees&CO” – Parimate 90ndate eripreemia 

5B klass – “Laulud läbi aegade” – Mitmekesisuse eripreemia

5A klass – “MMG” – Karakterite eripreemia

8A klass – “Eestimaine puder ja kapsad” – Huumori eripreemia

8B klass – “Inimene õpib kogu elu” – Pedagoogika eripreemia

11.klass – “Odav versioon Eesti Muusikaauhindade gaalast” – Kaasatõmbaja eripreemia

7B klass – “Noorusest vanadusse” – Nostalgia eripreemia

Vahelduvvool – “Kiirteel põrgusse” – Kõige ehedama playboxi eripreemia ning publiku lemmik (tulemus 106,3 detsibelli)

Ants Leppoja – korraldusmeeskonna poolne eripreemia-Alati olemas

Marti Kutsar ja Mattias Sapp – korraldusmeeskonna poolne eripreemia- Parim õhtujuht

Oma õla panid alla ja toetasid Marta Pagar, Ruff Ilutulestik, Paide Muusika- ja Teatrimaja, Juta lilleäri, Politsei –ja piirivalveameti Paide politseijaoskond, Vanalinna Kohvik, Ajakeskus Wittestein, Sten Järv ja Paide Avatud Noortekeskus.

Suur kniks ja kummardus läheb kõigile osalejatele, abilistele, toetajatele, korraldajatele, õhtujuhtidele, üllatajatele, žüriiliikmetele ning muidugi kaasaelajatele.