Koogikorv oli võidukas
Foto: Anne Kivimäe

Foto: Anne Kivimäe

Reedel, 19. detsembril oli Paide gümnaasiumi õpilaste korraldatud klassidevahelisel korvpalliturniiril Koogikorv võidukas meie kooli 11. a klassi võistkond koosseisus Mairit Leemets, Helena Klaas, Jaagup Lööper, Endrik Nukke, Ats Tikka ja Martin Kivimäe. Võistkondi oli sel aastal kutsutud ka teistest Järvamaa keskustest, nii et võistlustules oli kokku üheksa võistkonda. Otsustavad mängud olid meie 11. klassil naaberkooli 11. ja 12. klassi vastu. Viimastest oldi lõpuks finaalis üle vaid ühe punktiga. Oma klassile kaasa elamas olnud klassijuhataja Reet Mändla sõnul olid viimased mängud pingelised, aga noored mängule väga keskendunud. Ka kaasa võetud plakatite arvestuses oli võistkond parim. Meie koolist osalesid veel 12. a ja 10. klassi õpilased.

Anne Kivimäe
õpetaja