Kooli emakeeleolümpiaadi tulemused teada

Kolmapäeval, 20. jaanuaril toimus meie koolis vabariikliku emakeeleolümpiaadi „Nimed minevikus ja tänapäeval” koolivoor. Kokku osales kolmes vanuserühmas 18 õpilast.

Nooremas vanuserühmas (7.-8. klassid) oli parim Ivar Salm (8.a), teise koha sai Olivia-Ly Orav (8.b) ning kolmandat kohta jagasid Laura Lohu (8.b) ja Uku Lattik (8.a). Keskmise vanuserühma (9.-10. klasside) parim oli Saara Sion, talle järgnes Helen Kuuse (mõlemad 10. klassist). Kolmanda koha sai Diana Tiits 9.b klassist. Vanemas vanusrühmas (11.-12. klassid) võitis 11. klassi õpilane Sandra Sammler, teine oli Kimberly Jakobson (12.a) ning kolmas Geili Kruusimaa (12.b).

Parimad saavad võimaluse esindada kooli olümpiaadi maakondlikus voorus, mis toimub järgmisel reedel meie koolis.

Anne Kivimäe
õpetaja