Kooli sünnipäevanädal oli täis erinevaid ettevõtmisi

Foto; Marita Kutsar

14.-20. oktoober pidas Hillar Hanssoo Põhikool oma 42. sünnipäeva. Tähtsat sündmust tähistati sünnipäevanädalaga. Vastvalminud koolimaja sai selga pidurüü, üheskoos õpilastega arutletakse erinevatel kooli puudutavatel teemadel, toimusid stiilipäevad, hommikutervitus, disko, külalisloeng, lastevanemate koosolek, avatud uste päev ning maleturniirid.

Nädala jooksul käisid õpilased koolis riietudes end lähtuvalt stiilist. Kodudest otsiti välja crocsid, retrodisko ning kollased ja sinised riided, lisaks tehti hullud soengud ning riietati end tagurpidi.

Sünnipäevanädal algas esmaspäeva hommikul õpilasesinduse hommikutervitusega. Enne tundide algust tervitati õpilasi peauksel, kõigile anti põsele kleeps ning sooviti ilusat sünnipäevanädalt.

Marita Kutsar
huvijuht

Teisipäeval olid kõik klassid loonud kohvikud, kus müüdi erinevaid magusaid ja soolaseid toite. Koolimaja täitus hõrgu küpsetiste lõhnaga. Teiste seas oli võimalik osta ka selgeltnägemise teenust 9. klassi õpilaselt.

8.-9. klasside õpilastele käis loengut pidamas kirjanik Sass Henno, kes rääkis otsekoheselt kodu- ja suhteprobleemidest. Sünnipäevanädalal külastasid koolimaja Eesti esimesed maavanemad ning president Arnold Rüütel

7.-9. klassidele toimus osaluskohvik, mille raames arutleti kooli hindamissüsteemi, huviringide ja huvisündmuste, nutiseadmete kasutuse ja koolimaja korralduse üle.

Sünnipäevanädalal saavutas kool Ettevõtliku Kooli programmis baastaseme.

Lisaks toimus sünnipäevanädalal Hillar Hanssoo 18. mälestusturniir kiimales noortele ja täiskasvanute maleturniir.