Külalised Paide Linnameeskonnast

13. märtsil olid meie kooli algklassiõpilastel kehalise kasvatuse tundides külas jalgpallurid Paide Linnameeskonnast. Lastega olid tulnud kohtuma Andre Frolov, Yann Michael Yao, Tarmo Neemelo ja Alassana Jatta. Lisaks neile olid meile külalisteks ka Paide Linnameeskonna noortetreenerid Viktor  Mets ja Morten Pihlak ning kogukonnajuht Arto Saar. Jalgpallurid rääkisid lastele oma karjäärist jalgpallis ning lastel oli võimalus küsida meie külalistelt ka küsimusi.Koos mängiti jalpalli ja viidi läbi vahvaid teatevõistlusi. Igale lapsele jäi vahvat kohtumist meenutama Paide Linnameeskonna helkur ja mängudekava plakat, kuhu lapsed usinasti ka autogramme võtsid. Oli emotsionaalne ja tore päev, mis tekitas elevust  pani laste silmad tükiks ajaks särama.

Annely Põder
õpetaja