Lõimitud ainenädala raames külastas algklasside õpilasi fotograaf Julia-Maria Linna
Foto: Kätlin Merisalu

                            Foto: Kätlin Merisalu

Kolmapäeval, 16. novembril külastas algklasside õpilasi vabakutseline fotograaf Julia-Maria Linna, kelle näitus “Kahel pool kaamerat” kaunistas meie kooli I korruse fuajeed alates sügise sünnipäeva nädalast. Kohtumine oli väga põnev ja informatiivne. Meie külaline selgitas õpilastele oma teekonda fotograafiks, näitas kaasasolevat fototehnikat ning vastas kõigile küsimustele. Nii saime näiteks teada, et tema kodus on palju kasse, ta armastab rohkem pildistada inimesi kui loomi ning koos oma perega kolisid nad 10 aastat tagasi elama maale.

Kätlin Merisalu                                                                                                                                                                                                 huvijuht