Maskiball 2015
Foto: Merle Rüütel

Foto: Merle Rüütel

Nüüd siis läbi maskiball 2015

Neljapäeva, 26.märtsi õhtul toimus meie koolis “Maskiball 2015”. Seekordse balli eestvedajateks oli noored Helena Klaas ja Katrin Sild, kelle mõtetes keerles kõik juba sügisest alates. Nüüd sai see siis teoks õhtu täis tantsu, mänge, naeru, glamuuri ja lustakaid üllatusi.
Marika Kuusik
huvijuht

Õhtu peaesinejaks oli ansambel KRUUV, kelle ülipositiivne olek, super muusika ja nooruslik sära täitsid tantsupõranda esimeset loost alates kaunite tantsijatega. Kõik mida õpiti tantsukursustel, sai nüüd katsetatud praktikas.   Lisaks tantsimisele said kõik noored osaleda ka erinevates mängudes, kus pandi proovile nutikus, kiirus, teadmised ja oskused. Neidudele toimus sõnade äraarvamine, kus tähed sõnades olid segamini aetud ja kilekoti kokkupakkimine, noormeestele aga lipsusõlme meisterdamine aja peale. Ühiselt osaleti ka seltskonnatantsude võistlusel, kus määravaks sai nii tantsu tundmine, viisakus kui ka tantsuoskus. Balli nutikamateks ja aktiivsemateks, kes pälvisid äranimetamise olid Taimi Karing, Johanna Tuisk, Christer Põder, Eva – Liis Tuul, Maiken Merisalu, Andrus Nööp ja Heigo Eslas Vaheesinemist pakkusid meie kooli segaansambel ja noor pianist Kaur Pennert. Õhtu kulminatsiooniks oli “Maskiball 2015” kuninganna ja kuninga väljakuulutamine, ilutulestik ja imekaunis tort. Kuninganna ja kuningas selgusid erinevate tegevuste ja tähelepanekute kaudu, milleks olid mängud, käitumine, suhtlemine, kostüüm ja mask ning osalejate hääletus. MASKIBALL 2015 kuningannaks krooniti HELENA MÄGI ja kuningaks JAN – MARGEN VAU. Palju, palju õnne!

Täname kõiki abilisi – õhtujuhid Markko Sunni ja Helena Mägi, abilised Getlyn Sarapik, Martin Kivimäe, Rauno Emmar, Caroline Koit, toetajad/ sponsorid, Paide Noorte Volikogu ja Eesti Kultuurkpitali Järvamaa ekspertgrupp.

Aitäh kõikidele osalejatele!