Meie osalesime Spordinädalal

Foto: Andrus Kopliste

Üle kogu Eestimaa toimusid sel nädalal palju liikumisüritusi ja aktiivselt võtsid osa neist ka meie kooli õpilased.

25. septembril toimus Eesti Olümpiakomitee ja väga ilusa ilma toel kooli Sügisjooks, millest võttis osa natuke üle neljasaja osavõtja. Meeldiv oli koos õpilastega liikumas näha meie õpetajaid ja oma lapsi toetamas ja ka kaasa jooksmas lapsevanemaid. Sel aastal oli kolme kilomeetrisel distantsil kiireim tüdruk Janely Allsaar ning kiireim poiss Steven Pleesi.

Andres Siilak
õpetaja 

27. septembril jooksid ja selgitasid vanuseklasside parimaid Järvamaa koolinoored Aravete murdmaajooksu sügiskrossil. Väga meeldiv, et jooksuvõistlust oli tulnud toetama ja innustama olümpiavõitja Gerd Kanter. Meie jooksusõbrad olid väga tublid ning finišis oli näha, et rajale jäeti kogu jõud ja Aravete jooksurajad on ka ülirasked. Teise koha saavutas Rasmus Kallas PB 1000m distantsil. Kolmanda koha saavutasid Raimond Lepiste ja Jaan Joosep Kuuse PC 500m ning Janely Allsaar TC 500m jooksus. Kuue parema hulka võitlesid end veel Hanna-Marii Päären ja Artur Simmo Kaitsa. Kümne parima seast leiame veel kaheksa meie kooli õpilast.

29. septembril toimusid Paides 5 Järvamaa gümnaasiumi osavõtul karikavõistlused jalgpallis. Meie kooli vaprad noormehed näitasid üles erakordset vastupidavust ja tahtejõudu, mängiti targalt ja üksteist innustavalt ning võideti turniir. Teel sinna alistati Järva-Jaani 5:1, Türi 1:0, Järvamaa Kutsehariduskeskus 2:0 ja puhkepausideta väsinult suudeti Paide Gümnaasiumiga välja võidelda viik 0:0. Selle aasta karikaomanikud on Mattias Sapp, Hendrik Kraav, Kristofer Virkoja, Ramon Väli, Radmar Arula, Andreas Poolma, Romet Jürgenson, Jarmo Laanetu, Mark Robin Kirss ja Marti Kutsar. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Kristofer.