Midrimaa koolivoor

6. novembri keskpäeval veetsid 1.-6. klassi etlejad isekeskis rõõmsa tunni, et välja selgitada, kes on parimad luule esitajad – toimus konkursi “Ellen Niiduga Midrimaal” koolivoor. Selleaastasel konkursil peab iga laps leidma luuletuse, milles leidub sõna “Eesti”, sest mõne kuu pärast saab meie kodumaa saja-aastaseks.

Nooremas vanuserühmas (1.-3. klass) jagasid II-III kohta Steven Reemann ja Rasmus Vingisaar 2.a klassist (mõlema juhendaja Heli Prii). Parimaks tunnistas komisjon 2.b klassi õpilase Hanna-Liina Vassari (juhendaja Piret Nagel) esituse.

Vanemate arvestuses (4.-6. klass) sai III koha Marcus Jõekallas 4.b klassist, II oli Marianne Kalvik 5.b klassist. Selle vanuserühma parim esineja oli 5.b klassi õpilane Laura Kookmaa (kõigi juhendaja Ülle Leppoja).

Komisjonile tegi rõõmu, et kõigil lastel olid luuletused hästi peas ning ka ilmekaid esitusi oli päris palju. Siiski tulid mõlema vanuserühma võidud suure ülekaaluga, mistõttu otsutas žürii, kuhu kuulusid raamatukoguhoidja Elle Tamar, sotsiaalpedagoog Ingrit Talvist ja emakeeleõpetajad Eve Klävin ja Anne Kivimäe, et maakondlikule konkursile lähevad vaid vanuserühmade parimad: Hanna-Liina Vassar ja Laura Kookmaa. Soovime neile edu!

Anne Kivimäe
žürii esinaine