Õpilased särasid kooli kevadkontserdil

Võimlas toimunud tantsuplokki sai jälgida nii rõdult kui ka tantsijate keskelt Foto: Kätlin Merisalu

Kooli kevadkontsert “Pidu uues kuues” toimus 20. aprillil Paide Ühisgümnaasiumis. Sel aastal toodi kevadpidu pealtvaatajateni kahes osas, mille vahele mahtus magus üllatus maasikate ning kommide näol. Aulas sai kuulda kooride, solistide ja ansamblite esituses 17 etteastet ning võimlas tantsijate ning võimlejate poolt 12 tantsu. Traditsiooniliselt toimus kooli kevadkontserdil ka abiturientidest lauljate ja tantsijate juhendajate poolne tänamine.

Lauljaid ning tantsijaid juhendasid Piret Järvet, Anne Rikberg, Sirje Grauberg, Elliko Kõiv, Tiina Kivimäe, Tiiu Vellama, Annely Põder, Merike Laas, Krista Sukk, Kätlin Merisalu ja Marita Kutsar. Soe ja südamik tänu, et olete meil olemas.

Lisaks kuulub suur tänu kooli lauljatele ja tantsijatele, õpilasesindusele, 11. klassile, helitehnik Hendrik Kraav´ile, vahetekstide lugejale Ly-Marleen Tamme´le ning kõigile teistele, kes kevadkontserdi valmimisele kaasa aitasid. Soovime omalt poolt tänada ka õpilaste saatjaid, kelleks olid Ülle Matkur, Kaur Pennert, Markko Sunni ja Artur Särev.

Ilusat kevadet!


Kätlin Merisalu

huvijuht