Pääsküla raba võlus oma iluga

Projekti “Lauatennis kui päästeingel” meeskonnaliikmed Tervise Arengu Instituudis tunnustust vastu võtmas. Foto: erakogu

Esmaspäeval, 8.mail käis Paide Ühisgümnaasiumi projekti “Lauatennis kui päästeingel” meeskond Tallinnas Tervise Arengu Instituudis TEIP-projekti tunnustamisüritusel. Projekt saavutas konkursil vanemas vanuseastmes esimese koha. Meeskonda kuuluvad projektijuht Johanna Tuisk, juhendaja Kätlin Merisalu, Katarina Perman, Hendrik Kraav, Kristofer Virkoja, Mia Laurel Viilup, Sabine Krais, Arlis Arold ja Cassandra Uus.

Päev algas sellega, et mõlema vanuserühma esikolmikud tutvustasid oma projekte ning nende tulemusi.

Johanna Tuisk
“Lauatennis kui päästeingel” projektijuht

Meeskondi tunnustati tänukirja ning kahe Eesti naise loodud suhtlemismängu “Ava ja Avasta”ga. Peale seda ootas meeskondi ees maitsev lõunasöök ning päeva lõpetas meeskonnamäng “100 MÖLKI” Pääsküla rabas, mida viis läbi seiklus – ja matkafirma 360KRAADI. Mängu eesmärgiks oli 100 minuti jooksul koguda 100 punkti vastates erinevatele silmaringi ja loogika küsimustele. Rabas seigeldes said meeskonnad omavahel rohkem tuttavaks, kuna meeskonnatöö oli antud mängu puhul oluline. Paide Ühisgümnaasiumi meeskond jäi päevaga väga rahule, kuna kõikidele liikmetele oli imelises Pääsküla rabas käimine esmakordne kogemus. Ilm oli samuti soe ja päikseline, mis hoidis tuju positiivsena.