Põhikoolide turniiril pandi proovile oma teadmised ja loovus
Meie kooli võistkonna edulugu laevahukust pääsemisest. Foto: Kätlin Merisalu

  Meie kooli võistkonna edulugu laevahukust  pääsemisest. Foto: Kätlin Merisalu

Sel aastal toimus põhikoolide turniir Türi Põhikoolis ning oli seotud teemaga “Allikast algab meri”. Turniir koosnes erinevate ülesannete lahendamisest ja loovtegevustest, mis suuremal või väiksemal määral olid seotud veega. Turniiri kokkuvõttes saavutati üheksa osaleva kooli seast seitsmes koht. Võistkonda kuulusid Marili Orro, Sabine Krais, Mia Laurel Viilup, Mattias Sapp ja Kaur Pennert. Õpilaste sõnul andis turniiril osalemine neile juurde palju uusi ja huvitavaid teadmisi ning oli kokkuvõtvalt põnev kogemus.

Kätlin Merisalu                                                                                                     huvijuht