Sisekergejõustikuvõistlustelt võideti medaleid

10. märtsil Paide Spordihallis toimunud Järvamaa koolinoorte meistrivõistlustel sisekergejõustikus teenisid tunnustust ka meie kooli tublid noored. Emili Liis Osula võitis TC vanuseklassis kolm esikohta: 50 m tõkkejooksus, topispalliviskes ja 50 m jooksus. Lisaks saavutas ta teise koha paigalt kaugushüppes ja 600 m jooksus ning kolmanda kõrgushüppes. Mehis Neem võidutses PA vanuseklassis 50 m jooksus ja topispalliviskes ning oli teine paigalt kolmikhüppes. Rasmus Kallas võitis PC vanuseklassi 600 m jooksu, oli teine topispalliviskes ja kolmas 50 m jooksus. Tanel Salm oli samas vanuseastmes võitja paigalt kaugushüppes ja teine 600 m jooksus. Krislin Virkoja võidutses TC paigalt kaugushüppes.Teisele kohale tulid Marili Orro topispalliviskes ja C-klassi teatejooksu võistkond koosseisus Berit Eerik, Krislin Virkoja, Tanel Salm, Rasmus Kallas. Kolmanda koha saavutasid Mairit Leemets kolmikhüppes, Madis Leht topispalliviskes, Marili Orro 50 m jooksus, Meliina Moppel tõkkejooksus ja Brigitta Krasavin 600 m jooksus. Tulemusi saab vaadata Järvamaa Spordiliidu koduleheküljel.