Südamekuu, liigu kogu südamest

26.-27. aprillini toimusid meie koolis südamekuu ettevõtmised nii nooremale kui kavanemale vanuseastmele, et tuua tavapärasesse koolipäeva veidi enam elevust, uusi kogemusi ja palju liikumist.

Noorematele toimusid sportlikud liikumismängud kooli võimlas, kus arendati oskusi pallimängu, koordinatsiooni, meeskonnatöö ja tähelepanu alal ning puhkusehetke täitis ühine puzzle kokkupaemine. Päev lõppes toredate sõprusringidega ning väikese magusa suutäiega.
Vanem vanuseaste sai osa meeleolukast seiklusrogainist, kus kõikidel meeskondadel tuli kolme tunni vältel läbida 10 km pikkune seiklusrada. Rajale oli üles pandud 11 punkti ning lisaks orienteerumisele said noored punktides katsetada oma loogilist mõtlemist puzzle kokkupanemisel, lahendada mõtlemisülesandeid, mis andsid juurde uusi teadmisi nii tervise, liikumise kui ka kooli kohta ning õppida tegema meeskonnatööd.

Aitäh kõigile osalejatele õpilastele ja õpetajatele ning loodan, et läbi selliste ettevõtmiste hakkavad noored enam mõtlema sellele, et alati ei ole oluline võit vaid osavõtt.

Marika Kuusik
huvijuht