Sünnipäevanädal tõi elevust

Foto: Elsa-Maris Ivanov

12.-17. oktoober toimus koolis sünnipäevanädal.

Sünnipäevanädalal oli traditsiooniliselt stiilipäevad ning esimest korda käis stiilipäevadega koos ka kooliraadios muusika. Stiilideks oli 2000ndad, loomaaed, suured riided, ekstra pidulik ja tsirkus. Raadiost lasid 9. klassi õpilased Hardi Martjak, Hendrik Rohtla ja Hendrik Haamer vastava stiili muusikat.

Esmaspäeval tervitasid õpilasesinduse ja -aktiivi liikmed hommikul kõiki õpilasi ja õpetajaid peaukse juures. Kooli sünnipäeva puhul jagasid õpilased, koolivärvides – kollane ja sinine, komme. Teises pikas vahetunnis korraldasid aktiivi liikmed mänguvahetunni. Üheskoos mängiti hiirelõksu, kohtade vahetuste mängu ning tantsiti muusika saatel.

Marita Kutsar
huvijuht

Kolmapäeval ja reedel toimus klassidevaheline viktoriini võistlus. Igale klassile oli 12 küsimust, millele tuli kiiruse peale vastata. Viktoriini võitsid 4.a, 5.b, 6.b, 7.a, 8.b ja 9.a klassid. Igast klassist osales vastamises 12 õpilast.

Neljapäeval toimus 8.-9. klassidele osaluskohvik, kus arutleti kooli puudutavate teemade üle. Kokku oli 6 erinevat laudkonda, kus igas lauas oli kaks täiskasvanut, kes juhtisid arutelu. 

Reedel toimus koolipere kogunemine, kus tunnustati tublisid ettevõtlusnädala konkursi “Minu idee” osavõtjaid ning tublit õpilasesinduse liiget Saskia Metsallikut, kes sünnipäevanädalat korraldas.

Sünnipäevanädal lõppes ühiselt sünnipäevatordi söömise ja sünnipäevalaulu laulmisega. Palju õnne meile kõigile!

Laupeäval toimub Hillar Hanssoo 19. mälestusturniir kiirmales, sel korral küll veebivahendusel.