Tantsijad, võimlejad ja lauljad naasid Tallinnast ülevate emotsioonidega

Pildil noorterühm Tantsuwägi. Neile jäi noortepidu antud koosseisus viimaseks ühiseks ettevõtmiseks Foto: erakogu

30. juunist – 2. juulini osalesid kõik eelproovides kohal olnud Paide Ühisgümnaasiumi võimlemis- ja rahvatantsukollektiivid ning koorid XII noorte laulu- ja tantsupeol „Mina jään“ Tallinnas.

Peol osalesid: Paide ühisgümnaasiumi 1. – 2. klasside rahvatantsurühm, juhendaja Annely Põder; Paide ühisgümnaasiumi 3. – 4. klasside rahvatantsurühm Särasilmad, juhendajad Marita Kutsar ja Kätlin Merisalu; Paide ühisgümnaasiumi 5. – 6. klasside rahvatantsurühm Seltskond, juhendaja Kätlin Merisalu; Paide ühisgümnaasiumi 7. – 9. klasside rahvatantsurühm Seltskond, juhendaja Kätlin Merisalu; Paide ühisgümnaasiumi noorterühm Tantsuwägi, juhendaja Tiiu Vellama; Paide ühisgümnaasiumi 4. klassi võimlemisrühm, juhendaja Annely Põder; Paide ühisgümnaasiumi võimlemisrühm Särasilmad, juhendaja Merike Laas; Paide ühisgümnaasiumi 6.-8. klassi võimlejad – juhendaja Merike Laas; Paide Ühisgümnaasiumi mudilaskoor, juhendaja Piret Järvet; Paide ühisgümnaasiumi lastekoor, juhendaja Anne Rikberg; Paide ühisgümnaasiumi segakoor, juhendaja Anne Rikberg.

Suur tänu kõigile meie juhendajatele, kes kooli rahvatantsu- ja võimlemisrühmad ning koorid laulu- ja tantsupeole viisid. Täname tublisid ja toetavaid vanemaid, kes igati proovides ja peol abiks olid. Meie kooli suured ja väikesed tantsu- ja laululapsed, täname Teid selle suurepärase töö ja vastupidavuse eest igasugustes oludes! Just Teie muutsite selle peo niivõrd eriliseks!

Kätlin Merisalu
huvijuht