Tantsuetendus tõi pisara silma

Foto: Germo Aabla

Nädal tagasi kolis kogu koolipere Paide Muusika- ja Teatrimajja, et teha ettevalmistusi tantsuetenduseks “Võlukivi saladus”. Etenduse loomeprotsessi oli kaasatud kogu kool. 

Tänaseks on Olaf liblika Sandri ülesse leidnud, Cruella peab nõu, kuidas salakivi leida, Alice ja Peeter Paan on endiselt sõbrad.

Dalmaatsiad naudivad oma kooli igapäevaelu, pöialpoisid, trollid ja smurfid on headeks tagasi muutunud. Piraadid seilavad oma vetel, lelud leidnud oma koha, luukered ja lumekuningannad teevad oma toimetusi Disney maailmas.

Jänesed on koos Aliceiga Disney maailmast taas lahkunud.
Tegelased lõvikuningast on endiselt õnnelikud ja Mikid ja Minnid on taas õnnelikud.

Rapuntsel ootab endiselt oma printsi! 

Aitäh kõigile panustajatele. 

Tantsude autorid ja juhendajad: Karin Ka, Annely Põder, Karolina Anvelt, Merike Laas, Sabine Krais, Johanna Tuisk, Annabell Anton, Vanessa Simso, Jolanda Joosep, Maarja-Marleen Rullinkoff, Stefany Kaljut, Andriana Lomakina, Liili Filippov, Carolyn Mets, Lisette Taube, Cassandra Uus, Elizabeth Lindjärv, Christen Savisaar, Liisa Ott

Näitlejad: Karin Ka, Piret Järvet, Diana Valtin, Eerik Aleksander Smirnov, Marie Mar

Dekoratsioonide autorid: Urmas Mäenurm ja 9.a klass

Sponsorid: Paide Avatud Noortekeskus ja skatepark, Paide Muusika- ja Teatrimaja, Eesti Kultuurkapital, Paide Pizza Kiosk, Marta pagar, Eesti Pagar, Ronimisministeerium, Räpina paberivabrik, Convi Food Sweets OÜ, Kuma Print, Mäo Sämmi Grill, Paide linn

Suured tänud sündmuse korraldajatele: Kooli õpilasesindus ja õpilasaktiiv!
Aitäh kogu kooliperele!

Ning suur tänu kõigile, kes tunnevad, et andsid oma panuse meie tantsuetenduse õnnestumisse! 

Marita Kutsar
Huvijuht