Tervislik seminar tõi sära noorte silmadesse

pildid_nuppReedel, 29. jaanuaril külastasid meie kooli viis tegusat noort treenerit, kes viisid läbi seminari 5.-12. klasside õpilastele. Seminari raames tutvustati noortele võimalusi, kuidas jälgida oma elustiili ja pöörata enam tähelepanu oma tervisele, hoolida rohkem inimestest, kes meid ümbritsevad ning mis on eduka tuleviku võti.

Marika Kuusik
huvialajuht

Eestvedajate sõnutsi on tänavatel veel liialt palju selliseid noori, kel puudub teadmine, mida oma eluga peale hakata. Isegi kui puuduvad võimalused osaleda spordiklubide tegevuses, jääb alati võimalus tegeleda aktiivse liikumise omal käel. Olulisem kõigest ongi see, milline on noore mõttelaad, milline sõpruskond ning millised eesmärgid.
Seminaril osalesid Martin Saar (lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia – tegeleb kunsti muusika ja filmindusega), kes rääkis oma kogemustele tuginedes toitumisest ning toonitas noortele, kui vajalik on mõelda selle, mida me sööme; Priit Jõesaare esinemise eesmärgiks oli selgitada noortele vaimse tervise olulisust, arvestamist kaaslastega, hoolivust ning asjaolusid, mis teevad inimesed õnnelikuks; Erik – Edvin Kibus (tippsportlane ja taipoksija) rääkis olemisest tippsportlaseks ja võimalustest, mis on meie endi kätes, et nii kaugele jõuda ning Henry Rohtla ja taipoksi treener Mosa Taimaalt tutvustasid taipoksi läbi praktilise tegevuse.
Noored jäid seminariga väga rahule ja jääb loota, et nii mõnigi sai enda jaoks väikese alge selleks, et hakata oma tegevusi ja elu ise juhtima.