Kooli sünnipäeva nädal

Igal aasta tähistame I veerandi viimasel nädalal kooli sünnipäeva. Eelmisel aastal pühendasime nädala kooli ajaloole, mille raames said osalejad teada, kuidas kõik alguse sai, millised olid tolleaegsed õpilased ning kuidas sündisid kooli traditsioonid. Lisaks mõlgutati mõtteid tulevikukooli teemadel.

Selle aasta stiilinädal tutvustab nii eesti, maailma kui ka meie kooli kuulsusi, heidab pilgu erinevatele elukutsetele, püüab jõuda selgusele, kui palju on meie noortes eestlust ja oma rahvuse tunnet ning annab teada, et sport ja liikumine on elu alus.

Kooli sünnipäeva nädal algab 12. oktoobril.

Ole stiilne ja löö kaasa!

Marika Kuusik

Huvialajuht

MIS TOIMUB? KUIDAS RIIETUDA?

Esmaspäev, 12. oktoober /STIIL „KUULSUSED“

Kes on kuulsus ja iseasi, kes SINU jaoks on sinu kuulsus – multika tegelane või staar või näitleja või poliitik või sportlane või oma ema ja isa… Riietu vastavalt oma lemmikule, mis tooks välja sinu kuulsuse eripära.

Teisipäev, 13. oktoober /STIIL  -„ELUKUTSE/HOBI“

Väiksena sageli tüdrukud tahavad saada baleriinideks ning poisid politseinikeks…Millised on sinu mõtted aga TÄNA! JAH – täna võid olla see, kes sa ihkad olla aastate pärast! Võib – olla oma vanemate jälgedes aga võib-olla Rockstaar, ajukirurg või kosmonaut? Lase käia! Kui ei tea ja ei oska valida elukutset, siis samuti võid täna riietuda vastavalt oma lemmikhobile, olgu see siis jalgpall, ratsutamine või liblikakogumine…

Kolmapäev, 14. oktoober / STIIL  – „ETNO/EESTI“

Kõik mis tulev väljapoolt tundub huvitav ja lahe aga tegelikult….!!!! Oska hinnata ja tunda oma kultuuri ja selle väärtusi. Kes veel peaks eestlust edasi kandma, kui mitte sina NOOR.

Vaata oma riidekappi, suhtle vanemate ja sõpradega…ehk leiad ikka midagi eestlaslikku. On selleks rahvariie või midagi rahvuslikku või lihtsalt patriootlikult sini-must-valge. Me kõik ju teame: “Eestlane olla on uhke ja hää!„

Neljapäev, 15. oktoober / STIIL  – „SPORT “

Mis on olulisem, kui hea tervis, hea enesetunne ja rõõmus meel… Seda kuskilt osta ei saa aga selle nimel tegutseda küll…!!!!!

Täna on see võimalus näidata välja oma sportlikust. Riietu vastavalt oma lemmik spordialale või unistuste spordialale. Super on see, kui lisad juurde ka väikesed rekvisiidid

Reede, 16. oktoober / STIIL  – „SÜNNIPÄEV “

Täna on pidupäev. Otsi kapist välja meie koolivärvides riided. Need on – SININE JA KOLLANE. Kindlasti ära unusta KOOLIMÜTSI !

Oluline INFO!
Iga päev 9:55 AULAS päeva stiilsete GRUPIPILT

Päeva tegevus ESMASPÄEVAST NELJAPÄEVANI
1) 9:40 8.-12. kl; 10:45 1.-4. kl ja 11:50 5.- 7. kl aulas või II korruse fuajees. Igal klassi poolt võistkond (suurus jääb klassi otsustada, kas üks, viis või terve klass)

2) Fuajees muusika, slaidid ja avatud mikrofon
3) Sünnipäevatortide meisterdamine (5.- 12. klass) – küpsised tortide tarvis aaab kätte teisipäeval 9:40 infovahetunnis. Lisamaterjal tortide jaoks jääb klassi kohustuseks ja klassi muretseda. Tortide söömine pelae sportlikke tegevusi!

4) Neljapäeval, 15. 10 toimuvad võimlas püramiidide ehitamine, kus vaja läheb kiirust, koostööd tiimi vahel ja head tuju! Kellaaeg täpsustuB

5) Reedel, 16.10 kell 9:40 koolile sünnipäevalaulu laulmine I korruse fuajees ning ÜHISPILT koolimaja ees.

Ärge unustage stiilselt riietuda ning kõikides tegevustes osaleda!