Tunnustati kooli tänukirjaga
Foto: Andrus Kopliste

Foto: Andrus Kopliste

Vabariigi aastapäeva aktusel tunnustati kooli tänukirjaga sõnaosavaid loovjuttude kirjutajaid. Armastus oma kodumaa vastu algab väikestest asjadest: rasvatihase laulust veebruarikuus, esimesest lumikellukesest ja sinilillest, jaanilõkkest ja esimestest maasikatest, sõidust vanaema juurde, uuest põnevast juturaamatust. Ja kindlasti oma koolist ja klassikaaslastest. Seetõttu kirjutasid 2.- 4. klassi õpilased veebruarikuus loovtöö „Minu vahva klass“.

Heli Prii
õpetaja

Võidutööde autorid 2.a klassi õpilane Kaur Mattias Kimmel, 3.a klassi õpilane Anneli Oro ja Elis Kraav 4.b klassist lugesid enda jutud koolikaaslastele ette. Tunnustuse osaliseks said ka Simo Saliste, Alina Simmer (2.a klass), Marianne Kalvik, Victoria Usai (2.b klass), Anete Ainjärv, Tommy Tristan Jakobson (3.a klass), Angelina Petrov (3.b klass), Kelly Nägelik, Ragne-Liis Mõttus, Miko Moppel (4.a klass,) Markus Udam, Kirke Küngas (4.b klass).

Mis seob ja liidab meie õpilasi? Mida nad väärtustavad?

Tommy Tristan kirjutas: „Meil on klassis väga lahedad poisid ja sõbralikud tüdrukud. Kui ei ole midagi mängida, siis tüdrukud võtavad meid mängu.“ „Meil on klassis karu Otto, kes kontrollib meie õppimisi“, oli Simo töös kirjas. „Paljudel lastel on erinevad oskused, milles nad head on“, märkis oma töös Anneli. 4. klassi õpilane Elis juba teab, mida kirjutab: „ On olnud aegu, kus arvasin, et kooli pole vaja ja et kool on nii raske. Aga kui sul on olemas toredad klassikaaslased ja mõistlik õpetaja, siis saad sellest üle“.