Üheskoos on lõbus

Elisa ja Alina jääl      Foto: Krista Sukk

Vastlapäeval teatas meile õpetaja, et seekord on kehaline kasvatus koos 4.a klassiga. Jäime tundi suure põnevusega ootama. Mina natuke pabistasin ka, sest ma ei tundnud sealt kedagi.

Kui tund algas, saime teada, et 4.a klassi lapsed tahavad meie klassiga sõbrustama hakata. Meile anti ülesanne leida endale paariline. Ma ei saanud liikumagi hakata, kui minu poole tuli üks tüdruk. Ta küsis, kas ma tahaksin olla tema väike sõber. Muidugi ei saanud ma ei öelda, sest ta paistis väga tore ja sõbralik. Peale tutvumist hakkasime Alina ja teiste lastega põnevaid mänge mängima, kelgutama ja lumememmesid tegema.

See aga ei jäänud meie ainukeseks kohtumiseks. Järgmisel korral olime koos aulas. Nüüd oli kumbki klass võtnud kaasa ka oma klassi lilla karu, mis on projekti Kiusamisest Vabaks sümbol. Aulas mängisime ja tegime rühmades plakateid hoolivuse, austuse, sallivuse ja julguse teemadel.

Trimestri viimasel päeval läksime oma suurte sõpradega Tallinnasse: 4.a klass meremuuseumi, meie tervishoiumuusemi. Kui muljed vahetatud ja kõhud täis söödud, läksime kõik koos Jeti jäähalli, kus veetsime uisutades kaks imelist tundi.

Mul oli oma suure sõbra Alinaga väga lõbus ja arvan, et me võiksime 4.a klassiga veel midagi põnevat koos teha.

Elisa Ilves
2.b klassi õpilane