Ühine ettevõtmine lähendas üleaedseid

Ühisest ettevõtmisest tundsid rõõmu nii suured kui väikesed. Foto: Tiiu Saarist

Teisipäeval, 20. veebruaril toimus Paide Muusika- ja Teatrimajas üleaedsete, PAIde Lasteaia ja Paide Ühisgümnaasiumi ühiskontsert “Küll ma kasvan, suureks saan!” Oli vahva ettevõtmine ja suur aitäh, et meid endaga ühinema kutsusite, armsad väikesed sõbrad. Nautisime omalt poolt nii ühiseid proove, ettevalmistusprotsessi kui ka peoõhtut. Ühise kontserdiga tähistati Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva.

Lavalaudadel astusid meie kooli kollektiividest üles rahvatantsurühmad Seltskond ja Seltskond noored, juhendaja Kätlin Merisalu. Muusikalist elamust pakkusid 5. klassi kvartett Piret Järveti juhendamisel ning lastekoori ansambel, juhendaja Anne Rikberg. Vahetekste esitasid meie õpilased Elis Kraav, Eliise Hiienurm, Kardo Kuusalu, Gregor Kookmaa, Arlis Arold ja Karl Innar Kimmel.

Aitäh Paide Ühisgümnaasiumi luuletuste lugejatele, lauljatele, tantsijatele ja nende juhendajatele. Aitäh PAIde Lasteaia kollektiivile ja meie väikestele sõpradele. Eriline tänu Sulle, Pille Paal, ühiskontserdi korraldamise eest ja järgmiste ühiste ettevõtmisteni.

Kätlin Merisalu
huvijuht