Üks aasta tähtedest särab Paide Ühisgümnaasiumis

Aasta noorsootöötaja preemia pälvinud Paide Ühisgümnaasiumi huvijuht Kätlin Merisalu tegi konverentsist kokkuvõtte erilisel moel. Foto: Ants Leppoja

Tunnustussündmusel “Aasta tähed 2017“, mis toimus 6. detsembril Paide Kultuurikeskuses, tänati ja premeeriti maakonnas silma paistnud noori, noortevaldkonnas tegutsevaid inimesi ja noortega koostööd teinud omavalitsusi. Välja kuulutati aasta noorte sõber, aktiivne noor, aasta tegu/koostöö ja aasta noorsootöötaja. Noortekogu andis üle “Kaasan Noort“ aumärgised ning eripreemia.

Noorsootöötaja laureaadiks osutus Paide Ühisgümnaasiumi huvijuht, kelle südames on ka aega olla ringijuht, tegeleda tantsimise, õpilasesinduse, 4H kui ka üle Euroopalise noorsootööga. See on imeline Kätlin Merisalu. Palju õnne! Preemiale kandideerisid veel Maarja Okas, Ene Hunt ja Merit Puna.

Sellel aastal oli Aktiivse noore kategoorias rekordiline arv kandidaate ning neist keegi polnud ei halvem ega parem kui teised. Kandidaadid olid Lisell Jäätma, Triin Sooäär, Johanna Tuisk (Paide Ühisgümnaasium), Sabine Krais (Paide Ühisgümnaasium), Liisi Välb, Marlen Kaik, Kaspar Valdmann, Laura Lepik, Kristjan Ilmjärv, Triin Aasa, Hannes Linno ja Jarl-Joosep Ilves. Laureaadiks osutus Damaris Ly Tambla.

Pildid sündmusest Järvamaa Eesti südamaa lehel Facebookis

Carolyn Mets
Järvamaa noortekogu juhatuse esimees