Üleskutse kooli vilistlastele ja lapsevanematele

Foto: Andrus Kopliste

Paide Ühisgümnaasium paneb sel aastal õppeaastale punkti suure lõpupeoga, millest on oodatud osa saama kogu koolipere, lapsevanemad ning vilistlased. Pidu peetakse Paide Ühisgümnaasiumis ja selle territooriumil kolmapäeval, 6.juunil 2018. Kogu päev on täidetud erinevate traditsiooniliste tegevustega ning ettepanekuid päeva tegevuste osas tegid nii kooli õpilased, õpetajad kui ka juhtkond. Päev on täidetud kooli ekskursiooni, ümber kooli teatejooksu, töötubade, laulu- ja tantsukollektiivide etteastete, õhtuse grilli ja pikniku ning tantsu ja tralliga.

Ühe traditsioonina äratame ellu sel päeval kooli konverentsi, kus töötubasid õpilastele olete oodatud läbi viima just Teie, armsad lapsevanemad ning kooli vilistlased. Iga õpilane saab endale valida meelepärase töötoa, mille kestvus on 45 minutit- 1 tund.

Kui soovid anda oma panuse kas töötoa läbiviijana, toetajana, vabatahtlikuna või korraldusmeeskonna liikmena, võta minuga julgelt ühendust e-maili aadressil katlin.merisalu@paideyg.ee hiljemalt 20. aprilliks!

Kätlin Merisalu
huvijuht