Viis põhjust, miks Paide Ühisgümnaasium on äge kool

Paide Ühisgümnaasiumi koolipere õppeaasta alguses. Foto: Andrus Kopliste

Kõik sai alguse aprilli alguses, kui Innove kuulutas välja konkursi “Aasta Kool 2018”. Kokku laekus konkursile 67 tööd. Kuigi Paide Ühisgümnaasium 10 finalisti hulka ei pääsenud, oleme õnnelikud, et antud konkursi raames saime mõelda oma koolile ning oleme tänulikud selle üle, et meil on kooliga väga vedanud. Soovime oma mõtteid koolist ka teistega jagada. Meie eestvedamisel 2-minutiline kooli tutvustav video, mis on nähtav Paide Ühisgümnaasiumi Facebooki lehel:

https://www.facebook.com/www.paideyg.ee/videos/2046810145389684/

Aitäh Karl-Erik Taukar, et andsid meile loa ilmestada meie kooli lugu oma lauluga “Seitse pühapäeva”. Aitäh Romet Jürgensonile montaaži eest ning samuti suur tänu kõigile, kes videos kaasa lõid. Meie kool on meie nägu!

Vajuta loe edasi ja saa teada, mis on viis põhjust, miks on Paide Ühisgümnaasium äge kool.

Paide Ühisgümnaasiumi õpilasesindus

Viis põhjust, miks Paide Ühisgümnaasium on äge kool:

Põhjus number 1: Meie koolis on iga mõte hea mõte ja kui teeme midagi, siis suurelt ja südamega! Näiteks lõime sel aastal erakordse koolikeskkonna, kattes seinad mälestustega!

Põhjus number 2: Meie kooli direktor on nii äge, et ta lennutati Eesti Vabariigi 100. aastapäeval kuumaõhupalliga taevalaotusse!

Põhjus number 3: Oleme kogukonnale nähtavad ja jagame oma tegemisi läbi erinevate meedia- ja sotsiaalmeedia kanalite #instagram #paide_yg #facebook #järvateataja #järvamaaeestisüdamaa #koolikoduleht #paidelinnaleht. Kusjuures, kooli kodulehel on külastatavuselt esikohal läbi aastate olnud arvake mis? Eks ikka koolisöökla menüü!

Põhjus number 4: Meil on vinged ja nooruslikud õpetajad, kooli juhtkond ja töötajad (ka kokatädid!), kes kõigega kaasa tulevad ning kes toetavad õpilaste osalemist koolivälistes tegevustes, mitteformaalses õppes, huvitegevuses, koolitustel, spordivõistlustel ja olümpiaadidel.

Põhjus number 5: Vilistlased leiavad alati tee tagasi kooli, kas siis traditsioonilistele sündmustele kaasaelajatena, appi tantsu- või lauluvõistlustel juhendajatena, kooli konverentsil esinejatena või lihtsalt õpetajatega vestlema. Oma kooli tunne on üle kõige!