News

Õpilaselt õpilasele 03. Juni erlend.savolainen


Kolmapäeval, 1. juunil korraldasid 4.a klassi muusikakoolis käivad poisid meie kooli aulas kontserdi "Õpilaselt õpilasele". Publikuks oli 3.b ja 4.a klass. Teadustajateks olid poisid valinud oma klassikaaslaste hulgast Aironi ja Aleksandra. Kontserdil esines Aaron tšellol ning Simo, Marten ja Hans klaveril. Lisaks klaverimängule esitas Hans ka paar laulu.
Lõpuks laulsid ja mängisid esinejad koos publikuga.
Kontsert meeldis kõigile!

Kolmapäeval, 1. juunil korraldasid 4.a klassi muusikakoolis käivad poisid meie kooli aulas kontserdi "Õpilaselt õpilasele". Publikuks oli 3.b ja 4.a klass. Teadustajateks olid poisid valinud oma klassikaaslaste hulgast Aironi ja Aleksandra. Kontserdil esines Aaron tšellol ning Simo, Marten ja Hans klaveril. Lisaks klaverimängule esitas Hans ka paar laulu.
Lõpuks laulsid ja mängisid esinejad koos publikuga.
Kontsert meeldis kõigile!