News

Saime tuttavaks Paide linnapeaga 25. October erlend.savolainen

19. oktoobril külastas 6.a klass ettevõtlusnädala raames Paide raekoda. Eriti hea uudis oli, et meiega kohtumist ootas ka Paide linnapea Eimar Veldre. Meile tutvustati Paide linna ning raekoja ajalugu, saime näha seda uhket hoonet seestpoolt. Nautisime teise korruse aknast vaadet Keskväljakule.


Linnapea kabinetis saime sõbralikus vestlusringis ülevaate linnajuhi tähtsast ametist. Tema peab koos volikogu liikmetega hoolitsema, et meie saaksime õppida soojades ja kenasti korrastatud koolimajades. Saime teada, et Paide linn maksab meie kooli katuse remontimise eest. Oluline, et linnas oleks piisavalt huviringe, et linnatänavad oleksid puhtad nii suvel kui talvel, et meil oleks puhas joogivesi ning piisavalt kohti, kus veeta vaba aega.

 

Meilt ootab linnapea, et oleksime aktiivsed teadmishimulised noored, avaldaksime koostöös oma arvamust, lööksime vabatahtlikena kaasa linna üritustel. Meid oodatakse alati Paidesse tagasi.

Paide linna saame aidata juba üksnes sellega, et ei viska prügi maha, hoiame oma kodulinna igas mõttes.

 

Klassijuhataja,
Kristi Teder

 

Foto tegi linna avalike suhete spetsialist Maarit Nõmm.
Pildil tutvustab linnapea oma töökohta. Seinaloleval maalil on taasiseseisvunud Eesti esimene linnapea Jaan Rõuk.

 

 

 

Linnapea kabinetis saime sõbralikus vestlusringis ülevaate linnajuhi tähtsast ametist. Tema peab koos volikogu liikmetega hoolitsema, et meie saaksime õppida soojades ja kenasti korrastatud koolimajades. Saime teada, et Paide linn maksab meie kooli katuse remontimise eest. Oluline, et linnas oleks piisavalt huviringe, et linnatänavad oleksid puhtad nii suvel kui talvel, et meil oleks puhas joogivesi ning piisavalt kohti, kus veeta vaba aega.

 

Meilt ootab linnapea, et oleksime aktiivsed teadmishimulised noored, avaldaksime koostöös oma arvamust, lööksime vabatahtlikena kaasa linna üritustel. Meid oodatakse alati Paidesse tagasi.

Paide linna saame aidata juba üksnes sellega, et ei viska prügi maha, hoiame oma kodulinna igas mõttes.

 

Klassijuhataja,
Kristi Teder

 


Foto tegi linna avalike suhete spetsialist Maarit Nõmm.
Pildil tutvustab linnapea oma töökohta. Seinaloleval maalil on taasiseseisvunud Eesti esimene linnapea Jaan Rõuk.