News

PHHPK "Lauluhällil 2022" 15. November erlend.savolainen

Paide linna laste lauluvõistlus "Lauluhäll 2022", mis toimus 11.11.2022 Paide Muusika- ja Teatrimajas, on selleks korraks lõppenud.


Meie kooli esindas 5 laululast:
Carmen Kirs 2B klassist (tema juhendaja oli Maive Loorits), Piret Järveti juhendada olid Marta Elli Kiuru 3A klassist, Hans Heiki Tahur 5A klassist, Adeele Pennert ja Katriine Seeberg 5B klassist.

Iga võistlus on paras katsumus, lauluvõistlus veel eriti, sest kogu hetke-enesetunne peegeldub halastamatult hääles. Laulmine on teatavasti häälepaelte sport (võisteldakse soorituse täpsuses, kõlavärvis, trikkides, dünaamikas, koostöös saatepilliga, mõjuvuses publikule jne) ja häält siin just hinnataksegi...

Tulemused on sel korral niisugused: 8.-10.a vanuserühmas pälvis Marta Elli Kiuru "Erikoha" südamliku ja emotsionaalse esituse eest.
11.-13.a vanuserühmas saavutas 1. koha Hans Heiki Tahur ja 3. koha Katriine Seeberg.

Järvamaa laste lauluvõistlusel "Laulukaar 2022" astuvad 02.12.2022 poolfinaalis lavale Hans Heiki Tahur ja Katriine Seeberg. See, kas neil õnnestub ka finaali pääseda ja oma laul esitada bändi saatel, näitab aeg...

Aitäh kõikidele laululastele suurepärase elamuse pakkumise eest! Laulmine teeb hinge ilusaks ja maailma paremaks paigaks!

Tänuga
muusikaõpetaja Piret

Meie kooli esindas 5 laululast:
Carmen Kirs 2B klassist (tema juhendaja oli Maive Loorits), Piret Järveti juhendada olid Marta Elli Kiuru 3A klassist, Hans Heiki Tahur 5A klassist, Adeele Pennert ja Katriine Seeberg 5B klassist.

Iga võistlus on paras katsumus, lauluvõistlus veel eriti, sest kogu hetke-enesetunne peegeldub halastamatult hääles. Laulmine on teatavasti häälepaelte sport (võisteldakse soorituse täpsuses, kõlavärvis, trikkides, dünaamikas, koostöös saatepilliga, mõjuvuses publikule jne) ja häält siin just hinnataksegi...

Tulemused on sel korral niisugused: 8.-10.a vanuserühmas pälvis Marta Elli Kiuru "Erikoha" südamliku ja emotsionaalse esituse eest.
11.-13.a vanuserühmas saavutas 1. koha Hans Heiki Tahur ja 3. koha Katriine Seeberg.


Järvamaa laste lauluvõistlusel "Laulukaar 2022" astuvad 02.12.2022 poolfinaalis lavale Hans Heiki Tahur ja Katriine Seeberg. See, kas neil õnnestub ka finaali pääseda ja oma laul esitada bändi saatel, näitab aeg...

Aitäh kõikidele laululastele suurepärase elamuse pakkumise eest! Laulmine teeb hinge ilusaks ja maailma paremaks paigaks!

Tänuga
muusikaõpetaja Piret