Uudised

Hoolivus koolis – teekond ümber ilma 10. mai erlend.savolainen


Meie kooli huviring "Metsakümblus" osales oma tööga rahvusvahelisel näitusel Hoolivus koolis – teekond ümber ilma (Feeling CARED in School: A Journey Around the World).

Töö sisuks oli kooli õhustiku ja hoolivuse teemal arutlemine ning selle põhjal ühiselt plakati loomine. Plakati tegemise juures proovisime välja mõelda, kuidas parimal viisil märgata iseennast ja teisi ning kuidas keerulistel aegadel ühtsustunnet hoida. Märksõnadena käisid läbi seotustunne, üksteise aktsepteerimine, lugupidamine, arengu toetamine ja tugevuste märkamine.

Näitust korraldavad Ateena Rahvuslik ja Kapodístria Ülikool ja Rahvusvaheline koolipsühholoogide assotsiatsioon ISPA, Eestis toetavad projekti Tervise Arengu Instituut ja Tallinna Ülikool.

Koolipsühholoog Triinu Oraste ja sotsiaalpedagoog Klarika Lussmann

Meie kooli huviring "Metsakümblus" osales oma tööga rahvusvahelisel näitusel Hoolivus koolis – teekond ümber ilma (Feeling CARED in School: A Journey Around the World).

Töö sisuks oli kooli õhustiku ja hoolivuse teemal arutlemine ning selle põhjal ühiselt plakati loomine. Plakati tegemise juures proovisime välja mõelda, kuidas parimal viisil märgata iseennast ja teisi ning kuidas keerulistel aegadel ühtsustunnet hoida. Märksõnadena käisid läbi seotustunne, üksteise aktsepteerimine, lugupidamine, arengu toetamine ja tugevuste märkamine.

Näitust korraldavad Ateena Rahvuslik ja Kapodístria Ülikool ja Rahvusvaheline koolipsühholoogide assotsiatsioon ISPA, Eestis toetavad projekti Tervise Arengu Instituut ja Tallinna Ülikool.

Koolipsühholoog Triinu Oraste ja sotsiaalpedagoog Klarika Lussmann