Uudised

Järvamaa 6.–9. klasside mälumänguturniiril läks meil hästi 31. märts erlend.savolainen

24. novembrist 30. märtsini toimus Järvamaa 6.–9. klasside mälumänguturniir, mida korraldas Väätsa põhikool.


Meie koolist osales 8. klasside võistkond, mille pani kokku 8. klassi õpilane Anette-Frida Evardi. Võistkonnas olid Anette-Frida Evardi, Marta Udu, Elisa Ilves, Minna-Mai Kaas ja varumängijana Kertu Valge. Kokku osales turniiril 8 võistkonda, toimusid 3 vooru ja finaal. Esimeses kahes voorus ei läinud meie kooli võistkonnal eriti hästi. Kahjuks pidime III voorust loobuma, aga 30. märtsil Väätsal toimunud finaalis läks seevastu väga hästi – jäime jagama I–II kohta. Kokkuvõttes tõusime tänu sellele viiendaks.
Meie koolist osales 8. klasside võistkond, mille pani kokku 8. klassi õpilane Anette-Frida Evardi. Võistkonnas olid Anette-Frida Evardi, Marta Udu, Elisa Ilves, Minna-Mai Kaas ja varumängijana Kertu Valge. Kokku osales turniiril 8 võistkonda, toimusid 3 vooru ja finaal. Esimeses kahes voorus ei läinud meie kooli võistkonnal eriti hästi. Kahjuks pidime III voorust loobuma, aga 30. märtsil Väätsal toimunud finaalis läks seevastu väga hästi – jäime jagama I–II kohta. Kokkuvõttes tõusime tänu sellele viiendaks.