Uudised

Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus 27. märts erlend.savolainen

22.03.2024 toimusid Paide E-Piim Spordihallis Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus.


Võisteldi 50m jooksus, 50 ja 55m tõkkejooksus, paigalt kaugushüppes, kõrgushüppes, topispalli viskes, 600m jooksus, paigalt kolmikhüppes, 800m jooksus ja teatejooksudes.
Meie koolist saavutas Liisbet Rohtla topispalli viskes esimese koha, 50m jooksus saavutas Lisette Uus kolmanda koha, paigalt kolmikhüppes saavutas Märten Erik Arold kolmanda koha ja kõrgushüppes teise koha, topispalli viskes saavutas Ott Ottisaar kolmanda koha, 800m jooksus saavutas Marten Kiuru kolmanda koha, 50m jooksus saavutas Lisette Hints esimese koha, teatejooksus saavutasid Liisbet Rohtla, Diomi Laureen Vainumäe, Rasmus Vettik ja Greg Viirmaa kolmanda koha, U-16 vanuseklassis saavutasid teatejooksus teise koha Kreteli Männiste, Käti Mägi, Marten Kiuru ja Mattias Ilp!
Kiitus kõigile tublidele sportlastele, kes võistlemas käisid!

Võisteldi 50m jooksus, 50 ja 55m tõkkejooksus, paigalt kaugushüppes, kõrgushüppes, topispalli viskes, 600m jooksus, paigalt kolmikhüppes, 800m jooksus ja teatejooksudes.
Meie koolist saavutas Liisbet Rohtla topispalli viskes esimese koha, 50m jooksus saavutas Lisette Uus kolmanda koha, paigalt kolmikhüppes saavutas Märten Erik Arold kolmanda koha ja kõrgushüppes teise koha, topispalli viskes saavutas Ott Ottisaar kolmanda koha, 800m jooksus saavutas Marten Kiuru kolmanda koha, 50m jooksus saavutas Lisette Hints esimese koha, teatejooksus saavutasid Liisbet Rohtla, Diomi Laureen Vainumäe, Rasmus Vettik ja Greg Viirmaa kolmanda koha, U-16 vanuseklassis saavutasid teatejooksus teise koha Kreteli Männiste, Käti Mägi, Marten Kiuru ja Mattias Ilp!
Kiitus kõigile tublidele sportlastele, kes võistlemas käisid!