Uudised

Kõige pisemad käisid tutvumas Paide Avatud Noortekeskusega 11. detsember erlend.savolainen


Neljapäeval, 7.detsembril käisid meie kooli kõige pisemad tutvumas Paide Avatud Noortekeskuse ruumidega. Noortekeskuse juht Reima Nõmmik tegi väikese ringkäigu ning rääkis, mida noored seal vabal ajal teha saavad.

Meie külaskäigu hommikusse oli planeeritud jõulukaartide meisterdamine noortejuhtide Grete ja Kaja juhendamisel ning kõigil oli võimalus oma oskusi ja julgust proovile panna skatepargis.
Suur tänu P.A.N.Ki meeskonnale toreda hommiku eest!

Neljapäeval, 7.detsembril käisid meie kooli kõige pisemad tutvumas Paide Avatud Noortekeskuse ruumidega. Noortekeskuse juht Reima Nõmmik tegi väikese ringkäigu ning rääkis, mida noored seal vabal ajal teha saavad.

Meie külaskäigu hommikusse oli planeeritud jõulukaartide meisterdamine noortejuhtide Grete ja Kaja juhendamisel ning kõigil oli võimalus oma oskusi ja julgust proovile panna skatepargis.
Suur tänu P.A.N.Ki meeskonnale toreda hommiku eest!