Uudised

Korvpalli ja võrkpalli võistkonnad võitsid medaleid 29. märts erlend.savolainen


Järvamaa koolinoorte piirkonnavõistlustel 3x3 korvpallis saavutas meie kooli 6.-7. klassi poiste võistkond teise koha. Võideti Imavere Põhikooli ja Paide Hammerbecki Põhikooli II võistkonda. Finaalis tuli vastu võtta kaotus Paide Hammerbecki Põhikooli esindusvõistkonnalt. Võistkonnas mängisid: Andreas Põder, Sten Andreas Aasma, Oliver Simmer ja Marten Kiuru. 1.- 5. klassi poiste võistkond saavutas 7. koha. Alagrupimängude järel oli poistel ühepalju punkte veel keha võistkonnaga, kuid visatud korvide arv oli meil väiksem ja finaaliuks jäi suletuks. Võistkonnas mängisid Greg Viirmaa, Martin Udam, Marko Udam ja Aaron Maarend.

Eesti Võrkpalli Föderatsiooni korraldataval võrkpalli miniliigavõistlusel 4.-6.klassidele saavutasid meie kooli tüdrukud viie võistkonna seas kolmanda koha.Võideti Türi Põhikooli II ja Väätsa Põhikooli võistkonda. Pronksmedaleid väärt võistkonnas mängisid: Elenor Reinaste, Diomi Laureen Vainumäe, Liisbet Rohtla, Krisabel Emilia Rebane ja Stella Hanson. Poiste võistkonnal õnnestus väga tasavägistes mängudes võita Paide Hammerbecki Põhikooli, Türi Põhikooli II ja Väätsa Põhikooli mõlemat võistkonda ning poisid saavutasid kokkuvõttes teise koha. Kaotati ainult Türi Põhikooli I võistkonnale. Hõbemedalid tõid koju Andreas Põder, Ruuben Reinaste, Marten Kiuru, Oliver Simmer ja Rasmus Vingissaar.

 

Kiitus kõikidele tublidele sportlastele!

õp Andres Siilak
õpetaja

Järvamaa koolinoorte piirkonnavõistlustel 3x3 korvpallis saavutas meie kooli 6.-7. klassi poiste võistkond teise koha. Võideti Imavere Põhikooli ja Paide Hammerbecki Põhikooli II võistkonda. Finaalis tuli vastu võtta kaotus Paide Hammerbecki Põhikooli esindusvõistkonnalt. Võistkonnas mängisid: Andreas Põder, Sten Andreas Aasma, Oliver Simmer ja Marten Kiuru. 1.- 5. klassi poiste võistkond saavutas 7. koha. Alagrupimängude järel oli poistel ühepalju punkte veel keha võistkonnaga, kuid visatud korvide arv oli meil väiksem ja finaaliuks jäi suletuks. Võistkonnas mängisid Greg Viirmaa, Martin Udam, Marko Udam ja Aaron Maarend.

Eesti Võrkpalli Föderatsiooni korraldataval võrkpalli miniliigavõistlusel 4.-6.klassidele saavutasid meie kooli tüdrukud viie võistkonna seas kolmanda koha.Võideti Türi Põhikooli II ja Väätsa Põhikooli võistkonda. Pronksmedaleid väärt võistkonnas mängisid: Elenor Reinaste, Diomi Laureen Vainumäe, Liisbet Rohtla, Krisabel Emilia Rebane ja Stella Hanson. Poiste võistkonnal õnnestus väga tasavägistes mängudes võita Paide Hammerbecki Põhikooli, Türi Põhikooli II ja Väätsa Põhikooli mõlemat võistkonda ning poisid saavutasid kokkuvõttes teise koha. Kaotati ainult Türi Põhikooli I võistkonnale. Hõbemedalid tõid koju Andreas Põder, Ruuben Reinaste, Marten Kiuru, Oliver Simmer ja Rasmus Vingissaar.

 

Kiitus kõikidele tublidele sportlastele!

õp Andres Siilak
õpetaja