Uudised

Rimi jalgpalli osavusfestival 08. veebruar erlend.savolainen


27.jaanuaril kogunesid Järvamaa koolide osavaimad jalgpallurid Imavere spordihoonesse, et omavahel mõõtu võtta. Võisteldi kahes vanuserühmas: 1. - 3. kl ja 4. - 5. kl. Lastel tuli oma osavust näidata slaalomirajal, palli peatamises ja väravale pealelöökide täpsuses. Meie noorema vanusegrupi jalgpallurid olid kõige osavamad väravale pealelöökide sooritamises. Kui päeva lõpus kolme võistlusala punktid kokku liideti, selgus, et nii meie noorem kui ka vanem võistkond olid end võidelnud tublile II kohale. Meie kooli esindasid: Marta Elli Kiuru, Brendon Sagor, Andri Võsa ja Miko Marten Jaanof 2.a klassist, Sebastian Jaanhold ja Kirtel Lend 3.a klassist ning Kristofer Jõemets 3.c klassist. Vanemas vanuserühmas kaitsesid kooli au: Liisbet Rohtla ja Adeele Pennert 4.b klassist, Airon Haarde 4.a klassist, Aaron Maarend ja Andre Morel 5.a klassist ja Miikael Kookmaa 5.b klassist.

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele!

Annely Põder
õpetaja

27.jaanuaril kogunesid Järvamaa koolide osavaimad jalgpallurid Imavere spordihoonesse, et omavahel mõõtu võtta. Võisteldi kahes vanuserühmas: 1. - 3. kl ja 4. - 5. kl. Lastel tuli oma osavust näidata slaalomirajal, palli peatamises ja väravale pealelöökide täpsuses. Meie noorema vanusegrupi jalgpallurid olid kõige osavamad väravale pealelöökide sooritamises. Kui päeva lõpus kolme võistlusala punktid kokku liideti, selgus, et nii meie noorem kui ka vanem võistkond olid end võidelnud tublile II kohale. Meie kooli esindasid: Marta Elli Kiuru, Brendon Sagor, Andri Võsa ja Miko Marten Jaanof 2.a klassist, Sebastian Jaanhold ja Kirtel Lend 3.a klassist ning Kristofer Jõemets 3.c klassist. Vanemas vanuserühmas kaitsesid kooli au: Liisbet Rohtla ja Adeele Pennert 4.b klassist, Airon Haarde 4.a klassist, Aaron Maarend ja Andre Morel 5.a klassist ja Miikael Kookmaa 5.b klassist.

Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele!

Annely Põder
õpetaja