Rimi jalgpalli osavusfestival

Foto: Karin Kitt

17. jaanuaril võtsid meie kooli 3. klasside ja 4. – 5. klasside võistkonnad mõõtu teiste Järvamaa koolidega Rimi jalgpalli osavusfestivalil. Paidesse, E – Piim Spordihalli oli kohale tulnud kaheksa  1. – 3. klasside võistkonda ja seitse 4. – 5. klasside võistkonda. Osavusfestivalil tuli noortel jalgpallihuvilistel näidata oma pallivaldamise oskust nii takistusraja läbimisel kui ka aja peale väravate löömises. Meie kooli pallurid olid taas kord väga tublid ning 1. – 3. klassi arvestuses toodi koju võidupunktid. 4. – 5. klassi võistkond saavutas tubli II koha. Kooli esindasid:  Marten Kiuru, Andreas Põder , Martha Sofie Viilup ja Carolin Kirs 3.a klassist, Andero Saul ja Rasmus Soo 3.b klassist, Kaspar Ivanov, Radion Trofimov ja Mattias Jenas 5.b klassist, Sten Andres Aasma ja Andra Maria Kaitsa 4.b klassist ja Anette Frida Evardi 4.a klassist. 4.- 5. klassi võistkonda ootab aprillikuus ees osavusfestivali suur finaalvõistlus Tallinnas.
Kiitus kõikidele tublidele võistlejatele ja pöidlad pihku!

 Annely Põder, Andres Siilak
 õpetajad