Uudised

Uued "Skräss" eetrihääled on meie kooli õpilased 22. september erlend.savolainen

13. septembril selgus noortesaate „Skräss“ uus kollektiiv. Uute eetrihäältena järgnevaks kaheks aastaks valiti meie kooli õpilased Marta Udu, Kertu Valge, Kairit Saar ning vilistlane Saskia Metsallik.


Kuidas uus kollektiiv paika saadi ja millega pani neid proovile senine kollektiiv, saab lugeda https://keskeesti.treraadio.ee/uudised/34674/galerii-nii-selgusid-noortesaate-skrass-uued-eetrihaaled.
Kertu Valge ütles, et otsustas kandideerida „Skrässi“, kuna leidis, et paljude muude tegevuste kõrvalt jääb veel aega üle. „Kolmapäev, mil on noortesaate aeg, on küll tihedaim päev, kuid lähtun mõttest, et kes teeb, see jõuab,“ rääkis ta. Samuti õpetab see tema arvates efektiivselt oma aega planeerima ning hiljem tuleb raadiotöö kogemus kindlasti kasuks inimestega suhtlemisel. Veel rääkis Kertu: „Plaan on saatesse kutsuda põnevaid külalisi, kellega juttu vesteldes lähevad kaks eetritundi kiiresti.“
Kertu teadis rääkida, et „Skrässis“ on oma teekonda alustanud paljud praegu tuntud tegijad, nagu näiteks tele- ja raadiomaastikul tegutsevad Kaspar Pokk, Madis Kimmel ja Robert Rool, Viljandis folgielu juhtiv Heldi Ruiso, ooperilauljad Rein Saar ja Reigo Tamm, Tartu Ülikooli kliinikumi lastekirurgia osakonna arst-õppejõud Pille-Riin Värk ning Türilt pärit Triin Sooäär, kes tegutseb Lastekaitse Liidu noortekogu juhina.

Pildid Kesk-Eesti Tre Raadio

Kuidas uus kollektiiv paika saadi ja millega pani neid proovile senine kollektiiv, saab lugeda https://keskeesti.treraadio.ee/uudised/34674/galerii-nii-selgusid-noortesaate-skrass-uued-eetrihaaled.

Kertu Valge ütles, et otsustas kandideerida „Skrässi“, kuna leidis, et paljude muude tegevuste kõrvalt jääb veel aega üle. „Kolmapäev, mil on noortesaate aeg, on küll tihedaim päev, kuid lähtun mõttest, et kes teeb, see jõuab,“ rääkis ta. Samuti õpetab see tema arvates efektiivselt oma aega planeerima ning hiljem tuleb raadiotöö kogemus kindlasti kasuks inimestega suhtlemisel. Veel rääkis Kertu: „Plaan on saatesse kutsuda põnevaid külalisi, kellega juttu vesteldes lähevad kaks eetritundi kiiresti.“
Kertu teadis rääkida, et „Skrässis“ on oma teekonda alustanud paljud praegu tuntud tegijad, nagu näiteks tele- ja raadiomaastikul tegutsevad Kaspar Pokk, Madis Kimmel ja Robert Rool, Viljandis folgielu juhtiv Heldi Ruiso, ooperilauljad Rein Saar ja Reigo Tamm, Tartu Ülikooli kliinikumi lastekirurgia osakonna arst-õppejõud Pille-Riin Värk ning Türilt pärit Triin Sooäär, kes tegutseb Lastekaitse Liidu noortekogu juhina.

Pildid Kesk-Eesti Tre Raadio